Šaltis ir sniegas kausto ne tik Lietuvą: Vokietijoje dėl slidžių kelių įvyko per 200 avarijų

Šaltis ir sniegas kausto ne tik Lietuvą, bet ir Jungtinę Karalystę. O štai Nyderlandai su tokia žiema susiduria pirmą kartą per dešimtmetį. Tuo metu Vokietijoje vien vakar dėl slidžių kelių įvyko per 200-us avarijų.

Nors ir karantinas, Anglijos gyventojai skuba džiaugtis retu svečiu – sniegu. Nuo kalnelių su čiuožynėmis leidžiasi ir maži, ir dideli. Į parkus britai patraukė po to, kai dalį rytų Anglijos vietovių nuklojo 14 centimetrų sniego sluoksnis. Sniego debesis čia atnešė audra „Darcy“.

Tiesa, artimiausiomis dienomis žiema nesitrauks – dar daugiau sniego čia iškristi turėtų ateinančią parą. Be to, Jungtinėje Karalystėje siautėja ir audringi vėjai. Safolke vienas su jėgos aitvaru sportavęs vyras per audrą užsimušė.

Nyderlanduose taip pat pasiekė „Darcy“ ir pirmą kartą per dešimt metų į šalį atnešė šešis laipsnius šalčio ir tiek sniego. Didžiojoje šalies dalyje žemę nuklojo 5-10 centimetrų sluoksnis, kai kur – 30-ies.

Olandams tai jau ekstremalios oro sąlygos, tad šalyje uždaryti visi koronaviruso testavimo centrai, sustabdytas traukinių eismas, laikinai uždaryti teko ir Eidhoveno oro uostą.

Tuo metu Vokietijoje smarkiai sutriko traukinių ir automobilių eismas. Vien vakar apledėjusiuose šalies keliuose pareigūnai užfiksavo 222 avarijas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų