Rado, kaip naudoti sporto klubo įrangą: kviečia į treniruotes lauke

Nors šalyje dėl karantino sporto klubai negali veikti, vienas jų Šiauliuose sugalvojo, kaip nepažeidžiant įstatymų rasti išeitį – išnešė treniruoklius į lauką ir pakvietė sporto išsiilgusius žmones sugrįžti prie aktyvios veiklos prižiūrint treneriams. 

Šiauliuose įsikūrusio sporto klubo darbuotojai neša paskutinius treniruoklius į improvizuotą sporto salę lauke po stogu. Pusę metų uždaryto sporto klubo savininkai, pasukę galvas, rado išeitį. O ir vienas pirmųjų klientų – kikbokso treniruotes lankantis Severinas.

Susimokėjęs penkis eurus, užsiregistravęs, vyras dar kartą išklauso administratorės instrukciją dėl saugaus atstumo laikymosi ir prisijungia prie jau besitreniruojančių kolegų. Kikbokso treneris sako, kad be treniruočių laikas prailgo.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rado, kaip naudoti sporto klubo įrangą: kviečia į treniruotes lauke

„Sportavome lauke, kai kurie sportavo per „Zoom“ programą, vedėme treniruotes internetu, paprasčiausiai darėme tai, ką galėjome, ir viskas. Viskas vyko nuotoliniu būdu, kaip ir pas visus dirbančius šiuo metu“, – sako kikbokso treneris Donatas Petkus.

Severinas džiaugiasi, kad pagaliau gali grįžti ir sportuoti savo mėgstamą sporto šaką, bent jau tokiomis sąlygomis.

„Nesportavus labai lengva prarasti formą ir užsisėdėti. Pasiilgau ir labai džiaugiuosi, kad atsidarė salė. Vis tiek grupinės treniruotės, kikboksas, vienas tu nepadirbsi, reikia su partneriu dirbti. Tai va, pagaliau“, – pasakoja klubo lankytojas Severinas.

Sporto klubo vadovai, patys gaminantys ir inventorių, pasakoja, kad ieškoti išeičių, kaip atsidaryti, paskatino lankytojai. O jų prieš karantiną ateidavo sportuoti per tūkstantį.

„Begalės žinučių, skambučių, kada atsidarysit, leiskit į pogrindį, labai nori daug žmonių dirbti nelegaliai, kažkur sportuoti ir panašiai. Nenorim į šitą veltis, tai darom lauke“, – teigia sporto klubo savininkas Žygimantas Kauneckas.

Kadangi daugiau sporto klubų, į kuriuos visi norintys galėtų patekti Šiauliuose ir Lietuvoje, nėra, tad šis gali sulaukti norinčių sportuoti antplūdžio. 

REKLAMA

„Administracijoje skaičiuosime žmones, kiek ateina, bus vedama apskaita, registruojamas kiekvienas žmogus atėjęs į sporto klubą. Ir administracija matys, jei nebebus vietų sportuoti, tai žmonės turės palaukti“, – kalbėjo sporto klubo direktorius Karolis Žilinskas.

Improvizuotas sporto klubas gali priimti iki 40 lankytojų. Erdvė suskirstyta į 4 atskiras zonas, atitvertas tvoromis. Kiekvienoje iš jų pagal nuo pirmadienio įsigaliojantį reikalavimą vienu metu kartu su treneriu gali sportuoti po 10 žmonių.

Jei paklausa bus itin didelė, klubo vadovai nuomosis ir kitą šios aikštelės dalį, statys dar daugiau treniruoklių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų