treniruotės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „treniruotės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „treniruotės“.

Gera žinia moterims: joms pakanka sportuoti perpus mažiau, kad gautų tokią pat naudą kaip vyrai

Naujasis JAV mokslininkų tyrimas verčia pakelti antakius: Amerikos kardiologijos koledžo mokslininkai 20 metų rinko duomenis iš 400 tūkstančių suaugusių JAV gyventojų ir nustatė, kad moterims sportuoti reikia perpus mažiau nei vyrams, kad gautų tokią pat naudą širdies ir kraujagyslių sistemai. Pasak tyrimo, moterys, sportuodamos dvi su puse valandos per savaitę ir tai darydamos sistemiškai, sumažina mirtingumo riziką net ketvirtadaliu.

Treniruočių bazės neturintys Ispanijos lygos lyderiai treniruojasi aikštėje golfo kortuose

Šį sezoną „La Liga“ stebinanti „Girona“ komanda gerus rezultatus demonstruoja nepaisant problemų, su kuriomis jie susiduria rengiant treniruotes. „Girona“ komanda iki šiol neturi savo treniruočių bazės, o jų bandymai ją įsirengti iki šiol buvo nesėkmingi. Susidūrę su biurokratinėmis problemomis jie iki šiol taip ir nepradėjo savo treniruočių bazės statybų. Norėdami surengti treniruotes „Girona“ yra priversti vykti į golfo kortus iš kur jie nuomojasi futbolo aikštę.
2023-11-13

Neįmanoma ištrūkti iš sporto klubo pinklių: sutartį pratęsia patys, nesumokėjus grasina antstoliais

Dalis žmonių prasidėjus Naujiems metams pasižada sveikai gyventi. Tokio pažado pernai laikėsi ir vilnietė Miglė, tačiau narystė sporto klube jai atnešė ne gerą savijautą, bet galvos skausmą dėl skolų ir grasinimų antstoliais. Moteris tikina, kad sporto klubas klaidina klientus, keičia sutartis be jų žinios. Tuo metu sporto klubo vadovas tikina, kad patys klientai nesupranta sutarčių.
2023-01-11

Garsus Lietuvos treneris perspėja sportuojančius: dažnas daro šią klaidą

Kadangi ruduo dar ketina lepinti saulėtais orais, žmonės nežada iškeisti treniruočių gryname ore į sportą klube. Lietuvoje gerai žinomas asmeninis treneris Paulius Ratkevičius aiškina, jog neteisingai atliekant sporto pratimus, galima patirti sunkių traumų, todėl būtina atkreipti dėmesį į keletą taisyklių. Tuo tarpu gydytoja ekspertė pataria kaip elgtis, susižeidus treniruotės metu, rašoma pranešime spaudai.
2022-09-22

Klaipėdoje startavo antroji prestižinės „Barca Academy“ organizacijos futbolo stovykla-turnyras jaunimui

Liepos 4-ąją dieną Klaipėdoje startavo antroji šios vasaros prestižinės „Barca Academy“ organizacijos futbolo stovykla-turnyras vaikams ir jaunuoliams. Stovyklos atidarymo renginyje netrūko garbių svečių, kurie atvirai linkėjo Klaipėdos miestui ateityje tapti nuolatiniu „Barca Academy“ padaliniu Baltijos regione. Šią vasarą Klaipėdoje iš viso organizuojamos dvi prestižinės „Barca Academy“ sporto organizacijos futbolo stovyklos-turnyrai. Pirmoji penkių dienų stovykla finišavo liepos 1-ąją dieną.
2022-07-05

Klaipėdoje – „Barca Academy“ stovyklos, planuose – ir akademijos padalinys

Prestižinė visame pasaulyje padalinių turinti „FC Barcelona“ futbolo akademija „Barça Academy“ kelia koją į Lietuvą. Jau šią vasarą Klaipėdoje vyks dvi tarptautinės futbolo stovyklos vaikams, o „Barça Academy“ vadovas neslepia, kad yra planų Lietuvoje atverti ir akademijos regiono padalinį. „Neslėpsiu, mūsų klubas yra labai patenkintas pas mus esančiais lietuviais, jų rezultatais ir atsidavimu darbui.
2022-04-22

Vyriausiai pasaulyje sunkumų kilnotojai – 100 metų: į sporto salę užėjo 91-erių

Jau rytoj – rugpjūčio aštuntą – vyriausiai pasaulyje sunkumų kilnotojai sukanka nei daug, nei mažai – 100 metų. Į antrą šimtą netrukus įkopsianti senjorė dar prieš trejus metus varžybose stovėdama iškėlė 50-ies kilogramų svorio štangą. Ji sako, kad svorius kilnoti pradėjo visiškai atsitiktinai – sulaukusi 91-erių užsuko į sporto salę – ją ten pakvietė draugė.    „Pamačiau, kaip moterys kelia svarmenis ir pagalvojau, kodėl to negalėčiau daryti ir aš, juk nieko neprarasiu.
2021-08-07

Rado, kaip naudoti sporto klubo įrangą: kviečia į treniruotes lauke

Nors šalyje dėl karantino sporto klubai negali veikti, vienas jų Šiauliuose sugalvojo, kaip nepažeidžiant įstatymų rasti išeitį – išnešė treniruoklius į lauką ir pakvietė sporto išsiilgusius žmones sugrįžti prie aktyvios veiklos prižiūrint treneriams.  Šiauliuose įsikūrusio sporto klubo darbuotojai neša paskutinius treniruoklius į improvizuotą sporto salę lauke po stogu. Pusę metų uždaryto sporto klubo savininkai, pasukę galvas, rado išeitį.
2021-04-12

Kaune tėvai atsidūrė nemalonioje situacijoje: treniruotės nevyksta, bet mokėti reikia

Kaune baseiną lankančių mokinių tėvai atsidūrė kuriozinėje situacijoje, treniruotės nevyksta, o mokėti pinigus reikia. Gavę keletą pratimų vaikai turi patys mankštintis, mat nuotolinių susitikimų su treneriu irgi nebūna. Jei tėvai nenori mokėti, siūlo nutraukti sutartį arba nelankymą pateisinti ligos pažyma, o apie kitas galimybes, kaip aiškėja, treneriai greičiausiai nutyli. Kauno plaukimo mokyklos baseine Vilijampolėje vandenį skrodžia profesionalūs sportininkai plaukikai.

Sporto entuziastai sostinėje surengė treniruotę: prašo leisti sportuoti viduje

Sporto entuziastai pirmadienį prie Vyriausybės surengė akciją, kurios metu treniravosi lauke sningant ir stingdant šalčiui. Jie taip siekė atkreipti valdžios dėmesį į savo prašymą leisti treniruotis uždarose patalpose. Vinco Kudirkos aikštėje įrengti improvizuoti teniso kortai, krepšinio aikštelė, pastatyta bokso kriaušė.  Šiuo metu treniruotis leidžiama tik aukšto meistriškumo sportininkams, vaikų ir mėgėjų treniruotės nevyksta dėl COVID-19 plitimo rizikos.
REKLAMA
REKLAMA

Nustojote sportuoti atvėsus orams? Paaiškino, kodėl to daryti nevertėtų

Taigi, atėjo žiema ir nustojote bėgioti? Sau kartojate, kad tikrai neaptingote – tiesiog dabar per šalta sportuoti lauke. Juk gamta žiemą ilsisi, tai kodėl neturėtumėte jūs? Tačiau naujas tyrimas jums turi svarbią žinią – sportuodami šaltyje greičiau nusikratysite šventinio viršsvorio. Norėdami numesti šiek tiek svorio, imame sportuoti. Liejamas prakaitas yra tarsi deginamų riebalų simbolis.
2021-01-28

Sirvydis artimiausiu metu prisijungs prie „Pistons“ treniruočių

Deividas Sirvydis atvyko į Detroitą ir artimiausiu metu turėtų prisijungti prie „Pistons“ komandos treniruočių. Pranešama, kad krepšininkas šiuo metu dar turi praeiti COVID-19 protokolą. „Pistons“ treneris Dwane’as Casey sakė, kad puolėjas prie klubo gali prisijungti ketvirtadienį arba penktadienį, kai bus aiškūs tyrimų rezultatai. Detroito ekipai pasirengimo cikle liko tik dvejos rungtynės ir jis gali nespėti pasiruošti žengti į aikštę. NBA sezonas startuos gruodžio 22 dieną.
2020-12-16

„Heat“ pasaka pačių žaidėjų akimis: „Turėjome stumdyti roges, vartyti padangas“

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finale – maloni staigmena. Dėl trofėjaus šiemet kausis išankstines prognozes paneigusi ir savotišką pelenės istoriją sukūrusi Majamio „Heat“ komanda.
2020-09-28

Žiežirbos Lietuvos futbole: kol du pešasi, kenčia talentingi vaikai ir tėvų pinigai

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė ką tik Albanijoje pasiekė pirmą pergalę per pastaruosius ketverius metus. Tai didžiausia Lietuvos futbolo pergalė nuo 2016 metų. Tačiau mažesnių pergalių, tokių, kaip elementarus žinojimas, ką galima ir ko negalima ugdant jaunuosius šalies futbolininkus, dar reikės palaukti. Didžiausia Lietuvos futbolo bendruomenė yra įsikūrusi sostinėje, Vilniuje. Čia skaičiuojamos bent 20 skirtingų futbolo mokyklų ir akademijų.
2020-09-08

Klaipėdos rajone formuojamas precedentas dėl kurio Lietuvoje gali išnykti motociklų sportas

Klaipėdos rajone formuojamas precedentas dėl kurio Lietuvoje gali išnykti motociklų sportas – enduras – įsitikinę šio sporto entuziastai. Mat motociklų triukšmu treniruotėse nepatenkinti kaimynai kreipėsi į valdininkus, o šie pareiškė, kad žemės ūkio paskirties žemėje nei treniruotis, nei lenktyniauti negalima.

Dešimtmetę šiaulietę praminė tikru perlu: tokio užsispyrimo pavydėtų ir suaugę

Atrasti gyvenimo aistrą ir širdžiai džiaugsmo teikiančius dalykus – kone kiekvieno žmogaus svajonė. Šiauliuose gyvenanti 10-metė Augustė šią svajonę, panašu, jau yra įgyvendinusi. Mergaitės veidą puošia plačiausia šypsena, kai ji bėgioja paskui kamuolį ir žaidžia futbolą. Augustės negąsdina tai, kad ši sporto šaka reikalauja daug fizinės ištvermės, mėlynių ant kojų ji jau seniai nebeskaičiuoja ir savo ateitį nori sieti su futbolu.
2020-08-09

Aistras kursto futbolą žaidžiančių vaikų perėjimo mokestis: už 10 metų vaiką – 500 eurų

Lietuvos futbolo padangėje pastaruoju metu ne tik diskutuojama apie prabėgusius federacijos prezidento rinkimus, bet aptarinėjamas ir naujas funkcionierių užmojis. Lietuvos futbolo federacija (LFF) išreiškė planus apmokestinti jaunųjų žaidėjų perėjimą iš vienos futbolo akademijos į kitą. Nors planuota naują reglamentą priimti dar savaitgalį vykusiame vykdomojo komiteto posėdyje, bet kilus ginčams nutarta sprendimą atidėti vėlesniam laikui. Vis istorijos esmė gana paprasta.
2020-08-05

Bokso mėgėjams išskirtinė galimybė – treniruotės su Europos čempionu

Europos čempionas Eimantas Stanionis bokso pirštines trumpam iškeis į trenerio aprangą. Pergales profesionalų ringe skinantis lietuvis grįžo į Lietuvą, nes dėl koronaviruso pandemijos buvo atšauktos jo kovos Jungtinėse Amerikos Valstijose. Gimtajame Kaune sportinę formą palaikantis E. Stanionis su boksu supažindins ir plačią sporto mėgėjų bendruomenę. Europos čempionas kviečia visus bokso mėgėjus į nemokamą viešą treniruotę, kuri vyks Ąžuolyno parko Dainų slėnyje liepos 2 dieną 19.00 val.
2020-06-30

Pandemijos įtaka fiziniam ugdymui: ar žaisime tinklinį su paklodėmis?

Fizinio ugdymo pamokos mokykloje – neatsiejamos nuo žaidimų, komandos, fizinio kontakto ir sporto salės. Tai laikas, kai telefonai, kompiuteriai nepasiekiami ir visiškai nereikalingi. Taip buvo anksčiau. Prasidėjus karantinui fizinis ugdymas iš stadiono persikėlė į kompiuterio ekraną. Kovo pabaigoje paskelbus nuotolinio mokymo startą į internetinę erdvę kartu su kitomis buvo perkeltos ir fizinio ugdymo pamokos.
2020-06-06

„Penktas kėlinys“: „Žalgirį“ dominantis Blaževičius ir Sirvydžio persikėlimas į „Hapoel“

Šią savaitę „Penktojo kėlinio“ laidoje aptartos karščiausios temos – Eurolygos sezono nutraukimas, Deivido Sirvydžio persikėlimas į Jeruzalės „Hapoel“, taip pat užsiminta apie Mareko Blaževičiaus galimą išvykimą. Pirmoji tema – nutrauktas Eurolygos sezonas. Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis būtent tokio sprendimo tikėjosi bei laukė.
2020-05-26

Nuo birželio siūloma leisti žaidimus lauke, sporto renginius su žiūrovais

Nuo birželio pradžios siūloma leisti žaidimus – krepšinį, futbolą – lauke, taip pat rengti sporto renginius su žiūrovais, pirmadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis. „Nuo birželio pradžios siūloma atsisakyti apribojimo, kuris nustato, jog viešose vietose gali burtis ne didesnės kaip 5 asmenų grupės. Be viso kito tai reiškia, kad bus galima žaisti gatvės krepšinį, futbolą ir kitus „kontaktinius“ žaidimus“, – feisbuke rašė Vyriausybės vadovas.
2020-05-26

Duris atveria Fabijoniškių baseinas Vilniuje, tačiau su ypatingais reikalavimais

Švelnėjant karantino sąlygoms po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos duris pravėrė Vilniaus Fabijoniškių baseinas. Lankytis jame gali visi ir profesionalai ir mėgstantys paplaukioti, tiesa svečių laukia ypatingi reikalavimai. Ar olimpietis, ar paprastas svečias. Visiems taisyklės vienodos šią savaitę duris pravėrusiame pirmajame baseine Vilniuje.

Uždegta žalia šviesa sporto treniruotėms: nustatė reikalavimus

Švelninant karantino sąlygas, patvirtintos individualių sporto veiklų, fizinio aktyvumo pratybų, aukšto meistriškumo sporto pratybų organizavimo sąlygos, kuriomis nuo gegužės 18 d. mažinami apribojimai sporto treniruotėms tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse. Nuo pirmadienio profesionalūs sportininkai galės dalyvauti aukšto meistriškumo sporto pratybose be fizinės distancijos apribojimų.
Aktualijos 2020-05-15

„Baskonia“ grįžta į treniruotes

Jau kitą savaitę treniruočių patalpas atidaryti yra pasirengusi Vitorijos „Baskonia“ ekipa. Ispanijos klubas individualias treniruotes pradėti ketina gegužės 14-ąją. Iki tol ketinama atlikti koronaviruso testus visiems klubo žaidėjams ir treneriams bei definzekuoti visas patalpas. Numatoma, kad treniruotėse vienu metu dalyvauti galės šeši žaidėjai, tačiau visi jie turės darbuotis prie atskirų krepšių.
2020-05-10

Pozityvi žinia: sportininkams leista treniruotis

Visiems sportininkams jau leidžiama treniruotis atviruose sporto aikštynuose, jei 1 sportininkui tenka 10 kvadratinių metrų ir  tarp sportininkų ar jų 2 asmenų grupių išlaikomas ne mažesnis negu 10 metrų atstumas.
2020-04-30

Asmeninis treneris grįžtantiems į aktyvų sportą: nesužalokite savęs

Karantinas sukaustė pasaulį ir privertė žmones imtis iki šiol nepažintų priemonių. Dabar viena ar kelios dienos nekeliant kojos iš namų yra taip pat įprasta, kaip anksčiau būdavo įprasta juose kartais išvis nebūti. Sukaustė karantinas ir absoliučiai visą sporto pasaulį, pradedant nuo masiškų renginių, baigiant asmeniniais kūno tobulinimo procesais. Svarbu suprasti, kad ir asmeninis sportas į senas vėžes po pandemijos negrįš tiesiog savaime.
2020-04-28
REKLAMA
Trenerė Aušra Kriškoviecienė sukūrė feisbuko grupę, kurioje treneriai metė sporto iššūkį vaikams ir jų tėveliams. (nuotr. asm. archyvo) Trenerė Aušra Kriškoviecienė sukūrė feisbuko grupę, kurioje treneriai metė sporto iššūkį vaikams ir jų tėveliams. (nuotr. asm. archyvo)

Treniruotės karantino metu: vaikams ir jų tėveliams kasdien – po iššūkį

Lietuvos specialiosios olimpiados programos „Jaunieji atletai“ dalyviai, karantino sąlygomis priversti likti namuose, nenustoja sportuoti – specialiųjų poreikių turintys vaikai ir jų treneriai susitinka nuotoliniu būdu. „Kad ir kokios aplinkybės šalyje ar pasaulyje, vaikai turi išlieti savo energiją“, – sako šios programos koordinatorė Aušra Kriškoviecienė. Trenerė sukūrė uždarą feisbuko grupę, kurioje treneriai metė sporto iššūkį vaikams ir jų tėveliams.
2020-04-05

Burlinskaitė skuba į pagalbą moterims: atskleidė savo slaptą metodą

Šalyje paskelbus karantiną, daugelis ypatingai susirūpino tuo, jog nebegalės mankštintis sporto salėje, mat per daugelį metų įprato tai daryti tik taip. Vis dėlto vis daugiau sporto mylėtojų ir garsenybių prabyla apie tai, kad judėti įmanoma ir namų sąlygomis. Viena iš jų – kūno rengybos trenerė Indrė Burlinskaitė, kuri savo sekėjus lepina vaizdo įrašais socialiniuose tinkluose. Viskas, ką jums tereikia padaryti, tai susirasti patogią, judesių nevaržančią aprangą.
2020-03-21

Lietuvos sportininkai užsienyje treniruojasi ir garaže

Sportininkams šiuo metu tenka gerokai pasukti galvą, kaip išlaikyti sportinę formą. Lietuvos sprinterė Modesta Morauskaitė įstrigusi Ispanijoje, kur kojos iš namų negali iškelti. Bet sportininkai randa alternatyvų. Pavyzdžiui, pagreitėjimus su svoriais atlieka tiesiog garaže tarp automobilių. Ispanijoje dėl koronaviruso pandemijos gyvenamosiose patalpose strigusi sprinterė Modesta Morauskaitė nepasiduoda ir pagreitėjimus su papildomu svoriu atlieka tarp automobilių požeminiame garaže.
2020-03-18
REKLAMA
Trenerė pataria: kokios treniruotės labiausiai tinka vyrams ir kaip išsirinkti tinkamą sportinę aprangą  Trenerė pataria: kokios treniruotės labiausiai tinka vyrams ir kaip išsirinkti tinkamą sportinę aprangą

Trenerė pataria: kokios treniruotės labiausiai tinka vyrams ir kaip išsirinkti tinkamą sportinę aprangą

Sportas – tai ne tik būdas palaikyti gerą fizinę formą ar sustiprinti savo sveikatą. Daugeliui vyrų aktyvios treniruotės padeda atsipalaiduoti ir leidžia atkurti psichinę pusiausvyrą. „Fizinio aktyvumo galia yra tiesiog nuostabi! Tačiau pradedantieji sporto mėgėjai dažnai susidaro klaidingą nuomonę apie treniruotes ir kokių rezultatų jie turėtų tikėtis. Aš galiu įvardyti bent 6 klaidingus mitus, kurie yra plačiai paplitę tarp sportuojančių vyrų“, – sako trenerė Lina Dranginytė.
2020-02-28

Asmeninis treneris juokiasi iš naujametinių pažadų: vasaris parodys

„Pradėsiu nuo pirmadienio. Ne. Pradėsiu nuo sausio“, – tokiomis jau savotiška kliše tapusiomis frazėmis Naujuosius metus pasitinka nemaža dalis žmonių. Jau pirmą metų dieną žmonės mano, kad artimiausiu metu nuvers kalnus. Arba tuos kalnus, tik ne uolų, o raumenų, netrukus užsiaugins patys. Vis dėlto, realybė yra kitokia, pastebi asmeniniai treneriai. Sausio mėnuo – aukso amžius sporto klubams.
2020-02-02

Olimpietė Balčiūnaitė: treniruojuosi užsienyje, gydausi – Lietuvoje

Taip savo sprendimą atsiduoti į neseniai Vilniuje duris atvėrusios privačios klinikos medikų rankas apibūdina pati sportininkė. Pretendentės į Tokijo olimpines žaidynes sveikata ir tinkamu sportiniu pasiruošimu nuo šiol rūpinsis sporto, mokslo ir laboratorinių tyrimų centro „LTeam Lab“ gydytojai ir kiti specialistai. Vidutinių nuotolių bėgikė neslepia – pastaruoju metu teko spręsti aibę klausimų, susijusių su pasiruošimu ateities startams.
2019-12-04

Irkluotojas Griškonis treniruosis su JAV rinktine

„Metai bėga greitai – sezonas po sezono! Atrodo, kad visai neseniai vyko Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės, o pasižiūriu į kalendorių ir pamatau, kad kitos žaidynės – jau čia pat“, – šypsosi dvidešimtą sezoną pradėjęs olimpinių žaidynių prizininkas irkluotojas Mindaugas Griškonis. Artėjančios, Tokijuje vyksiančios, olimpinės žaidynės bus ketvirtosios M. Griškonio karjeroje.
2019-11-18

Pasaulio taurėje žaidę krepšininkai prisijungė prie „Žalgirio”: iš Šaro sulaukė skirtingų žodžių

Sezonui besirengianti Kauno „Žalgirio“ komanda antradienį į rytinę treniruotę pagaliau rinkosi pilnos sudėties. Prie kelias savaites kartu sportuojančių žalgiriečių prisijungė iš pasaulio čempionato grįžę Lietuvos rinktinės nariai ir australas Jockas Landale‘as. Su Australijos rinktine iki lemiamų pasaulio čempionato kovų nukeliavęs J.Landale‘as į Kauną atvyko vėlų pirmadienio vakarą tiesiai iš Kinijos.
2019-09-17

3 mln. eurų: pamatykite, kaip atrodo naujos „Aras“ treniruočių patalpos

Ilgus metus treniruotėse negalėję naudotis tikrais šoviniais ir priversti taktikos ir įkaitų gelbėjimo mokytis apleistuose pastatuose – nuo šiol elitiniai „Aro“ rinktinės pareigūnai galės džiaugtis naujomis patalpomis. 50 m ilgio, saugi, gerai apšviesta ir ventiliuojama šaudykla tik viena iš naujovių, kuriomis nuo šiol galės džiaugtis antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“. Bet turbūt svarbiausia naujojo treniruočių komplekso dalis, tai šios patalpos, skirtos taktinės treniruotėms.

Rimta vasara be klubo: Dulkys treniruojasi su Milano „Ax Armani“

Šiuo metu be komandos esantis Deividas Dulkys treniruojasi kartu su Milano „AX Armani“ komanda, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis ir buvęs žalgirietis Aaronas White'as. Praėjusį sezoną Gdynės „Arka“ klube žaidęs gynėjas italų treniruotėse užima kitų šiuo metų su komanda negalinčių būti žaidėjų vietas. Taip pat į klubo treniruotes pakviesti Xavieras Rey‘us ir Andrejus Šaškovas.
2019-08-20

JAV dirbęs ir 6 kg priaugęs Sirvydis lieka Vilniuje

Vienas didžiausių Lietuvos krepšinio talentų 19-metis Deividas Sirvydis dar bent metus rungtyniaus Vilniaus „Ryto“ ekipoje. Nors universalus puolėjas prieš kiek daugiau nei mėnesį savo pavardę išgirdo NBA naujokų biržoje, tačiau debiuto stipriausioje planetos lygoje dar teks palūkėti. „Manau, kad taip, galime teigti, jog kitą sezoną žaisiu „Ryte“, – tinklalapiui LKL.LT teigė D. Sirvydis. – Džiaugiuosi likdamas Vilniuje, nes „Rytas“ yra puiki organizacija, o Vilnius yra mano miestas.
2019-08-07

Garsenybių trenerė Vilkienė atskleidė, kiek suvalgo per dieną: tuo patikėtų ne visi

Garsenybių trenerė Rasa Vilkienė yra žinoma dėl daugybės priežasčių – ne kartą moteris buvo matoma ir televizijos ekranuose, o žiniasklaidoje pasirodė ir pikantiškos jos nuotraukos, kai jas paviešinusi skatino žmones eiti balsuoti savivaldos rinkimuose. Vis dėlto daugiausiai žmonių į Rasą kreipiasi tada, kai nori tokių pat idealių kūno formų, kaip kad jos pačios. Tiesa, kad taip atrodytų, Rasa ne tik nuolatos pati sportuoja, bet laikosi ir itin griežto mitybos plano.
2019-08-01

Gali supykinti: amerikietis susigrūdo 71 dešrainį ir parodė, kaip tam treniruojasi

Turbūt daugelis yra matę juoktis verčiančius vaizdo įrašus iš JAV kiekvienais metais vykstančių dešrainių valgymo varžybų. Šį kartą jas ir vėl laimėjo etatinis čempionas Joey Chestnutas, kartu atskleidęs savo treniruočių režimą. Pažvelgus į jį panašu, kad dešrainių valgymą galima laikyti tikrų tikriausiu sportu. Dešrainių valgymo čempionatas JAV vyksta liepos 4 d. J.Chestnutas prabėgusiame renginyje į save per 10 minučių susigrūdo net 71 dešrainį.
2019-07-06

Futbolo bendruomenei – galimybė stebėti „Anderlecht“ užsiėmimus Lietuvoje iš arti

Birželio 11-12 dienomis Lietuvoje viešės Briuselio „Anderlecht“ (RSCA) klubo akademijos ir interaktyvios treniruočių proceso valdymo platformos „ProSoccerData“ specialistai, kurie pradės apmokyti Lietuvos futbolo akademijų trenerius įdiegti belgų jaunimo ugdymo sistemą. Praėjusį mėnesį Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir „Anderlecht“ klubas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią daugybę aukštos klasės futbolininkų išugdžiusi akademijos jaunimo ugdymo sistema bus diegiama mūsų šalyje.
2019-06-09

Olimpinis plaukikas: Rūtos failą reikia dėti į šoną – turime Rapšį

Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtyje 2019-ųjų pasaulio čempionatui nėra Rūtos Meilutytės pavardės. „Auksine žuvele“ ilgus metus vadintos plaukikės karjera yra pakibusi ant plauko – greičiausia lietuvė netrukus gali būti diskvalifikuota, o ir į treniruotes 22-ejų sportininkė nebevaikšto. R. Meilutytė, kaip tvirtina jos buvęs treneris, treniruotes apleido maždaug prieš pusmetį.
2019-05-14

Grupinės treniruotės ar treniruokliai: ką pasirinkti, artėjant vasarai?

Pavasarį bunda ne tik gamta, bet ir žmonės, skubantys į sporto sales prieš artėjantį šiltąjį metų sezoną. Jeigu anksčiau žmonės turėdavo vieną pasirinkimą – treniruoklių salę, tai dabar jie turi žymiai didesnę laisvę. Zumba, fit-boksas, „body sculpt“, pilatesas, kalanetika, aerobika, funkcinės treniruotės – tai vieni iš pasirinkimų, kuriuos siūlo nemažai sporto klubų.
2019-03-22
REKLAMA
Specialiosios olimpiados gimnastikos klubo gimnastai. (Specialiosios gimnastikos klubo archyvo nuotr.)  Specialiosios olimpiados gimnastikos klubo gimnastai. (Specialiosios gimnastikos klubo archyvo nuotr.)

Specialiosios olimpiados gimnastikos klubas – džiaugsmas sportuoti kartu

Specialiosios olimpiados gimnastikos klubas jungia intelekto negalią turinčius sportininkus, jų tėvelius, trenerius ir visus, besidominčius gimnastika. Klubo tikslas – gerinti sutrikusio intelekto, proto ir psichikos negalią turinčių vaikų ir paauglių sveikatą, rūpintis jų užimtumu, suteikti jiems galimybę treniruotis ir dalyvauti varžybose. Gimnastika – viena svarbiausių fizinio lavinimo priemonių.
2019-02-27

Lietuvė Europos šunų kinkinių sporto čempionė ruošiasi triumfuoti pasaulyje

Dažnas šį sportą palaiko turistine pramoga, tačiau lietuvei Indrei Daujotienei tai – toli gražu ne tik laisvalaikio praleidimo būdas. Lietuvė 2018-ųjų rudenį Europos šunų kinkinių sporto čempionate keturių šunų traukiamo triračio rungtyje iškovojo pirmąją vietą, o visai netrukus mergina startuos ir pasaulio čempionate. Jei manėte, kad šiam iššūkiui pasiruošti lengva – turite pamatyti, kaip tai atrodo.
2019-01-05

Auksinius laikus prisiminęs NBA čempionas Jordaną prilygino demonui

Šešis kartus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionu tapęs legendinis Michaelis Jordanas daugelio įvardijamas, kaip geriausias krepšininkas šio žaidimo istorijoje. Daug skambių pergalių iškovojęs amerikietis yra vienas iš septynių pasaulio krepšininkų, kuriam per savo karjerą pavyko tapti NBA, NCAA ir Olimpinių žaidynių čempionu. Tapti pasauline krepšinio legenda M. Jordanui padėjo atkaklus darbus treniruotėse. Tuo yra įsitikinęs puolėjas Horace Grantas.
2018-11-21

Trenerio iššūkis – pasikeisk per 4 mėnesius. Įmanoma net krapštant nosį!

Per keturis mėnesius galima pakeisti labai daug dalykų savo gyvenime, tačiau ar įmanoma ženkliai pagerinti savijautą ir išvaizdą? Asmeninis treneris Aivaras Pekorius sako „taip!“ ir meta iššūkį! „Grubiai sakant, net krapštant nosį, per keturis mėnesius galima pasiekti rezultatą.
2018-11-14

Dirbate sėdimą darbą? Štai, kokias sveikatos problemas galite iššaukti

 Inkstai atlieka lemiamą vaidmenį išlaikant sveiką kūną – jie padeda gaminti raudonuosius kraujo kūnelius, reguliuoja kraujo spaudimą, detoksikuoja jūsų vidaus organus, pašalina vandens perteklių ir kontroliuoja visų svarbiausių mineralų kiekį kraujyje.  Todėl yra labai svarbu sumažinti inkstų ligos pavojų, sulaužant tam tikrus blogus įpročius ir pakeičiant juos geresniais.
2018-11-05

Asmeninis treneris patarė, kaip sportuoti: derėtų įsiklausyti ir į kelis perspėjimus

Daugybė treniruoklių, dar daugiau aplink zujančių žmonių, skambanti muzika, besimėtantys svoriai, įvairi įranga – vos įžengus į sporto klubą galima greitai pasimesti ir tikrai reikia laiko, kol įprantama prie šios aplinkos. Ką jau kalbėti apie tai, kad norint pasiekti užsibrėžtų tikslų reikia turėti konkrečią programą ir suprasti, ką, kaip ir kada daryti. Per ilgas laikas skirtas apšilimui, tuo pačiu krūviu ir principu sportuojančios poros, neatliekami tempimo ir atsipalaidavimo pratimai.
2018-10-06

„Bayern“ gretose – įtampa: žaidėjai sukilo prieš trenerį

Vokiečių „Bild“ išplatino nemalonias Miuncheno „Bayern“ komandos naujienas. Publikacijoje rašoma, kad futbolininkai vieniijasi prieš abejotiną trenerio Niko Kovačo darbą. „Bayern“ komanda savaitgalį aukščiausioje Vokietijos futbolo lygoje patyrė neįprastą pralaimėjimą, o vėliau, antradienį, savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti Amsterdamo „Ajax“. Kaip skelbia eurofootball.lt, „Bayern“ gretose šiuo metu netrūksta vidinių problemų.
2018-10-05

Už Atlanto – buvusių žalgiriečių susitikimas ir šilti D. Songailos žodžiai slovėnui

Pastaruosius trejus metus Kauno „Žalgirio“ komandos trenerių štabe dirbęs Darius Songaila pradeda naują karjeros etapą ir nuo šio sezono darbuojasi NBA San Antonijaus „Spurs“ klube. Teksaso Valstijoje lietuvis sutiko kitą buvusį žalgirietį – slovėną Beno Udrihą. Šiuo metu sutarties su jokia komanda neturintis įžaidėjas artėjančiam sezonui ruošiasi individualiai. Neseniai B.Udrihas prisijungė prie San Antonijaus „Spurs“ komandos ir kartu su kitais klubo žaidėjais pluša treniruotėse.
2018-09-26
Į viršų