Primarijus Juška aprodė įspūdingus namus: susidūrė su viena problema

Visai neseniai baleto primarijus Nerijus Juška apsisprendė, kad įspūdingam jų šeimos namui reikia pokyčių. Prieš 12 metų čia įsikūręs Nerijus sumąstė iš pagrindų pakeisti kai kurias namo dalis, pavyzdžiui – perdažyti fasadą. 

Vis dėlto tai padaryti bus ne taip paprasta, todėl čia žinomam vyrui į pagalbą atskubėjo TV3 laida „Penkių žvaigždučių būstas“.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Primarijus Juška aprodė įspūdingus namus: susidūrė su viena problema

Teigiama, kad namo fasado perdažymas – vienas efektyviausių būdų, kaip namas gali pakeisti savo veidą. Į savo kiemą įsileidęs ir statybų erdvę aprodęs N. Juška prašė patarimų, mat pasirodo, kad jo fasadą perdažyti bus ne itin lengva. Ir viskas todėl, jog viena jo dalis yra medinė, o kita – mūrinė.

Anot specialistų, lengviausias būdas perdažyti medžiui yra tuomet, kai naudojami pilnai dengiantys dažai. O sintetinius dažus galima naudoti tinkui. Spalvą geriausiai rinktis iš specialių palečių, fasadinių, mat ten spalvos apskaičiuotos, yra mažiausiai blunkančios.

Dar kiek anksčiau pranešime spaudai buvo rašoma, kad N. Juška pirmą kartą dažų ir teptuko ėmėsi pernai, kuomet reikėjo atnaujinti jo baleto mokyklos, esančios Vilniuje, patalpas. Tuomet 500 kvadratinių metrų užimančios ugdymo įstaigos sienas jis perdažė vienas. 

„Kurį laiką jau norėjau, kad mūsų su Agne ir vaikais namų fasadas taptų jaukesnis. Iš pradžių ketinau samdyti profesionalus, bet dabar esu tikras – noriu viską padaryti pats!“ – tada tikino primarijus.

N. Juškos namus pamatysite peržiūrėję ištrauką straipsnio pradžioje. Visą laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ galite pamatyti šeštadieniais, 10.30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
H
Hm
2020-07-06 11:46:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur čia tas įspūdingumas?
Atsakyti
-1

J
Jonas
2020-07-06 18:14:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kada man perdazys ar cia tik turciams padaro uz dyka.
Atsakyti
0

g
geda
2020-07-07 08:18:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
aptriuses namas,o kur tas ispudingumas?? tik tokiems ir perdazo uz aciu..,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų