REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Medikai jau trečią parą kovoja dėl vos penkių mėnesių berniuko gyvybės. Neapsikentęs kūdikio verksmo, mažylį apimtas psichozės ir galimai pavartojęs narkotinių medžiagų pro langą išmetė jo 25 m. tėvas.

Medikai jau trečią parą kovoja dėl vos penkių mėnesių berniuko gyvybės. Neapsikentęs kūdikio verksmo, mažylį apimtas psichozės ir galimai pavartojęs narkotinių medžiagų pro langą išmetė jo 25 m. tėvas.

REKLAMA

Vaikas sužalotas ypač sunkiai – smarkiai sumušta galva bei vidaus organai. Manoma, kad berniuką tėvas prieš išmesdamas pro langą dar ir sumušė. Pats vyras uždarytas į psichiatrijos ligoninę, jis jau du kartus teistas.

Klaipėdoje Laukininkų gatvėje stovinčio daugiabučio laiptinėje vienos durys – policijos užplombuotos. Būtent šiame bute įvyko tragedija. Galimai apsvaigęs nuo neaiškių narkotinių medžiagų, apimtas psichozės ir neapsikentęs savo penkių mėnesių berniuko verksmo, tikras mažylio tėvas griebė kūdikį ir išmetė jį pro pirmo aukšto svetainės langą. Užuolaidos čia vis dar atitrauktos. 

Kaimynai neslepia siaubo:

„Išnešė vaikelį. Į ten bėgo, į tą „padjėzdą“, paskui čia. Paskui kokia tai moteris nešė berniuką ar mergaitę į greitąją.“

REKLAMA
REKLAMA

„Žiauru, žiauru. Čia tiesiog žodžiais nepasakysi. Aš be žodžių. Trūksta žodžių. Šitoks žiaurumas.“

Medikai kovoja dėl kūdikio gyvybės

Sukrėsti ir Klaipėdos vaikų ligoninės medikai. Būtent ten savaitgalį dirbusiems gydytojams teko gelbėti mažojo berniuko gyvybę. Medikai pasakoja seniai nematę taip sužaloto kūdikio.

REKLAMA

„Ypatingai sunkios būklės. Patyręs daugybinį galvos sužalojimą ir kūno sužalojimą, vidaus organų sužalojimą. Būklė artėjo prie kritiškos“, – teigia Klaipėdos vaikų ligoninės Reanimacijos skyriaus vedėjas Linas Mikelis.

Pagal mažylio diagnozę aiškėja, kad 5 mėnesių kūdikis galėjo būti sumuštas dar prieš tėvui išmetant jį per langą. 

„Panašu, kad šitie sužalojimai turbūt ne iš aukšto kritimo. Galvos sumušimai, tai yra apibrėžimas medicininis, kuris, ar buvo daužomas, ar kitokių būdu jis patyrė šituos sužalojimus. Bet nepanašu, kad vieno sumušimo galėjo būti“, – sako L. Mikelis.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak medikų, jei mažylis išgyvens, tokie sužalojimai atsilieps jam visą gyvenimą – berniukas liks neįgalus. Kol gydytojas pasakoja, apie kūdikio būklę, suskamba jo telefonas. 

Paaiškėja, kad skambina Kauno klinikų medikai, kurie toliau kovoja dėl kūdikio gyvybės. Gydytojas po skambučio grįžta sukrėstas ir ištaria vos kelis žodžius. 

„Būklė yra bloga“, – žinią praneša L. Mikelis.

Tėvas – du kartus teistas

Pasak Klaipėdos medikų, vyro sugyventinė, vaiko mama, ligoninėje budėjo prie kūdikio. Galimai buvo namie ir kai jos vyras taip su savo vaiku pasielgė. Dabar 25-erių tėvas uždarytas į psichiatrijos ligonę. Teismas patenkino prokurorų prašymą ir leido jį suimti keturiolikai dienų. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Buvo konstatuota, kad jis elgiasi neadekvačiai ir matyt, serga, kažkokia psichine liga. Ir bus sprendžiamas klausimas dėl psichiatrinės – psichologinės ekspertizės paskyrimo“, – sako advokatas Vilmantas Ančiukaitis.

Paaiškėjo, kad individualia veikla užsiimantis 25-erių vyras jau buvo teistas du kartus. Dar būdamas vos keturiolikos dėl dviejų cigarečių su 15-mečiu draugu namo laiptinėje mirtinai sumušė benamį. Kadangi buvo nepilnametis, neatsėdėjo visos bausmės ir 2021-aisiais išėjo į laisvę. Vos po metų vėl nusikalto. Tąkart pasodintas nebuvo. 

„Antrą kartą buvo teisiamas prieš pusantrų metų. Dėl svetimo turto sugadinimo. Po išėjimo, jis kažkur po metų padarė tą nusikaltimą“, – sako prokuroras Arūnas Saunorius.

Vaiko teisių specialistai informavo, kad apie šią šeimą jie žinojo.

Daugiau apie tai – vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

IR VĖL vaikų teisių funkcijų esmė: apie šeimą ŽINOJO arba NEŽINOJO. Viskas. Funkcijų pabaiga. Tik ŽINOTI arba NEŽINOTI.
Vaikų teisių žinojimas lygus nieko nedarymui! Tai kurių velnių jos reikalingos? Ir išlenda visi galai tik po nelaimių! Taip gaila mažylio....
Kokį vaiką tas veikėjas galėjo užauginti? Narkomaną nusikaltėlį ir dar nepakaltinamą iki 16 metų?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų