Rašyti komentarą...
Bet moteris irgi turi nukripimu,jei susfeda su psichiniu žudiku ir dar gimdo vaikus.Rezultatą turi.
Vaikų teisės specialistės savo galią moka rodyti , kur bejėgiai tėvai , iš narkomano vaiko nepaėmė
@Tik tiek Tai ,kad jie kartu negyveno kiek giveno tai sugiventiniai,o ji vaiką atnešė tėvui pasidžiukti,jis vienas gyveno.,kaip pasidžiaugė tai visam laikui.Tai pačios motinos kaltė.
Argi neužtenka vieno užmušto, kad vėl durnių laisvėn paleidžia... Kurčia ir akla mūsų teisėsauga. Reikia būtinai gražinti mirties bausmę! Turi būti akis už akį!
@Motina Mes gyvename.Eu,nepriims istatymo žudikams mirties bausmės.Juos keyina perauklėti.Užtai tiek nužudimų,pasėdi kiek ir paleidžia,o jie toliau tą patį daro.Jų teisė ,o kur.aukų teisės.
Pats pagalbos tlf skambino du kartus...... Net policija jam perskambino, kadangi žinomas turbut nutarė palaukti kol bus už ką uždaryti.....
Laisvieciu gyvenimas - narkotikai ir kriminalas. Tegyvuoja Pudelis su arkliu priesaky! O visi kiti gyvūliai ir laukiniai zverys is paskos!
@Lt pilietis O ką nebuvo narkomanų ir anksčiau ,visada buvo,gal tik tiek neviešino,kiek dabar.
Vaiko teisės bijo tos šeimos tai nutarė paieškoti kokios vienišos pavargusios močios
Žmogžudys tęsia savo darbą. Lietuvos teisėsauga neįvertino jo pavojingumo, nuolaidžiavo.
Reikia vaikų teisių,ten jų nėra. Baisu
@Kur Ne veltui liaudies išmintis sako: jei žinotum kur krisi, pagalvę pasidėtum . Nei vienas supermenas pasaulyje, o juo labiau eilinis žmogus negali atspėti kur ivyks nelaimė! Jei tai būtų įmanoma, tai pasaulyje nebutuy nei nelaimingų atsitikimų, nei fatališkų katastrofų, nei,pagaliau , avarijų! Tad nereikalaukit iš eilinio žmogaus būti aiškiaregiu, nes ir pats toks nesate!!! Nei vienas specialistas negalėjo net įsivaizduoti, kad tas žmogus taip pasielgs!
Vaikų teisių žinojimas lygus nieko nedarymui! Tai kurių velnių jos reikalingos? Ir išlenda visi galai tik po nelaimių! Taip gaila mažylio....
@Lt pilietis Gal eik ir dirbk tose vaikų teisėse , čia nemoralizavęs, jei turi tokių galių atspėti nelaimes is anksto!!!
@Lt pilietis O kur tėvų atsakomybė,gimdyti žudikams.
Bet moterų kvailumui ribų nėra.Nesvafbu koks žulikas bebūtų vis tiek gyvena dar ir vaikus gjmdo.Štai ką reiškia vyro daikčiukas nesvarbu kieno klyne yra.
@Murza Tiek vyrų tiek moteru yra nesveiko proto.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų