Policija sulaikė nepilnamečių gaują: pinigų reikalavo su pistoletu

Policija praneša sulaikiusi nepilnamečius, įtariamus turto prievartavimu: jie apkaltino su paaugle susitikti atėjusį jaunuolį pedofilija, reikalavo duoklės pustrečio tūkstančio eurų, kitaip grasino kreiptis į teisėsaugininkus.

„Gerai pistoleto kopija mažamečio rankose matosi“, – pasakojama, kokia mažamečių banditų gauja siautėjo Vilniuje. Vienas jų reikalauti pinigų bėga su pistoletu. Į nepilnamečių paspęstas žabangas įkliuvo pilnametis jaunuolis.

Vaikinas į miškelį atėjo susitikti su mergina, su kuria susipažino internete, o jį sučiupo vaikinai, apkaltino pedofilija ir ėmė reikalauti pustrečio tūkstančio eurų už tai.

Jaunuoliai duoda tik savaitę sukrapštyti pustrečio tūkstančio eurų. Gąsdina, kad eis į policiją pranešti apie pedofilą:

„Po savaitės mes susitiksime, turiu aš tavo numerį, adresą irgi žinau, žinau, su kuo gyveni, žinau, su kuo bendrauji, viską apie tave dabar žinau. Ką su juo dabar darom? Jei nebus šaibų po savaitės, eisim į policiją. Nuo dešimt iki penkiolikos metų, žinai, ką ten su tavim padarys, aš dar pasirūpinsiu, kad žinai, kur tave pasodintų. Dulkins tave kiekvieną dieną. Ir tu nenusižudysi.“

Tai užpuolikai dabar gali ruoštis kelionei į koloniją. Miškelyje užpultas vaikinas į policiją kreipėsi pats, pareigūnai sučiupo įtariamuosius turto prievartautojus.

Paaiškėjo, kad nepilnamečių „mafija“ socialiniame tinkle sukūrė netikras anketas, kuriose, apsimetę nepilnametėmis merginomis, ieškojo pažinčių su vaikinais, su jais bendravo ir siūlė susitikti, užuominomis žadėjo ne tik pasivaikščioti, bet ir kažko daugiau. Aiškėja, kad į tokias pinkles buvo įkliuvę daugiau nieko neįtariančių vaikinų. 

Policija praneša, kad mažieji monstrai šiuo metu laisvėje. Iš areštinės jie išleisti pagal rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Policija ieško kitų aukų. Ikiteisminis tyrimas pradėtas kol kas dėl vieno epizodo miške. Įtariamiesiems nepilnamečiams už turto prievartavimą gresia laisvės atėmimo bausmės iki aštuonerių metų.


Rašyti komentarą...
h
hdhd
2021-03-04 20:17:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar jie sportuoja kaupia raumenis ir bando usus uzsiaugint. Kad pateke patys i ta zona netaptu slapiom vistom.
Atsakyti
0

G
Gal
2021-03-04 23:17:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vistiek juos pagaidins.
Atsakyti
0

S
Simfer
2021-03-04 23:16:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tavo teksto suvokimo lygis žemas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų