Paviešintas įrašas, kaip miestą per Kalėdas sudrebino galingas sprogimas

Paviešintas vaizdo įrašas iš Našvilio, kurį per Kalėdas sudrebino galingas sprogimas. Beje, paaiškėjo, kad bombą miesto centre susprogdino vietinis, tačiau pareigūnai kol kas jo motyvų neišsiaiškino.

Sprogimas per pačias Kalėdas nugriaudėjo Našvilio miesto centre. Pareigūnai sprogimo vaizdo įrašą paviešino tik dabar.

Našvilio policija jau atskleidė, kad barų, restoranų ir parduotuvių gatvėje paliktą kemperį susprogdino 63-ejų vietos gyventojas Anthony’is Warneris. Incidento metu jis pats buvo kemperyje ir per sprogimą žuvo.

Pareigūnai sako, kad A. Warneris grėsmės visuomenei nekėlė, o paskutinį kartą už nedidelio kiekio marihuanos laikymą policijos akiratyje buvo atsidūręs prieš 42-eju metus.

„Šiuo metu tiriame visus įmanomus motyvus, tačiau negalime spekuliuoti informacija. Apklausiame asmenis, kurie pažinojo įtariamąjį“, – sako FTB agentas Douglas Korneski.

Kriminalistai apieškojo sprogdintojo namus ir įmonę, kurioje jis dirbo, tačiau kol kas mįslės dėl įvykdyto nusikaltimo jiems įminti nepavyko.

Kaimynai sako, kad A. Warneris buvo ramus žmogus, tik visai prieš Kalėdas vienam jų ištarė frazę, kad Našvilis ir ir pasualis jo niekada nepamirš.

Beje, likus kelioms minutėms iki sprogimo iš kemperio sklido garso įrašas, aplinkinius raginęs evakuotis ir įspėjęs apie netrukus čia įvyksiantį sprogimą. Per incidentą sužaloti trys žmonės.


Rašyti komentarą...
B
Brone
2020-12-29 20:35:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Beprotis.
Atsakyti
0

G
Gzegoz
2020-12-30 12:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo baisu
Atsakyti
0

A
Arvydelis
2020-12-31 18:18:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fainuolis senukas. Kam jam toks gyvenimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų