Pasižvalgykite: aukcione parduodami Trumpo vaikystės namai

Donaldo Trumpo vaikystės namai parduodami aukcione. Visgi kaina šių namų didelė – net trys milijonai dolerių – ir triskart didesnė nei kaimynystėje parduodamų namų. 

Angliško stiliaus name, Niujorko pasiturinčiųjų rajone vaikystę leido Donaldas Trumpas. Jo tėvas penkių miegamųjų rezidenciją pastatė prieš 60 metų ir D. Trumpas čia gyveno pirmuosius ketverius savo gyvenimo metus. Dabar šį namą – jau ketvirtą kartą per ketverius metus – bandoma parduoti aukcione. Pradinė namo kaina – 3 milijonai dolerių.

Visgi šalia esantys ne D. Trumpo šeimos namai parduodami triskart pigiau, tad aukcionas netradicinis. Jo atstovai nusprendė tiesiog paskatinti kuo daugiau žmonių paaukoti pinigų šiam namui nupirkti iš dabartinio jo savininko, o tuomet namą padovanoti pačiam D. Trumpui, įrengti čia prezidentinį muziejų ar biblioteką, galbūt net padovanoti D. Trumpo pasirinktai labdaros organizacijai.

„Labiau tikėtina, kad trys milijonai žmonių sumokės po dolerį ar 300 tūkstančių žmonių po 10 dolerių nei vienas žmogus paklos 3 milijonus. Dėl to tai ir darome“, – sako aukciono atstovas Misha Haghani.

Tiesa, iki vakar šios akcijos organizatoriai tebuvo surinkę vos 125 dolerius iš tų trijų milijonų, kurių reikia D. Trumpo vaikystės namui įsigyti. Visgi jie tikisi, kad kadenciją baigiantis D. Trumpas dar turi pakankamai rėmėjų ir užsibrėžtą tikslą pasiekti pavyks.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų