Pareigūnai reagavo žaibiškai – gavo pranešimą apie apšaudytą BMW

Pareigūnai sulaukė pranešimo, kad garažų masyve buvo apšaudytas BMW automobilis. Policijai pranešta, kad asmuo, kuris galimai apšaudė BMW, pasišalino. Į įvykio vietą išskubėjo pareigūnai ir laidos „Farai“ operatorius.

Šaulys buvo pastebėtas kuro kolonėlės teritorijoje. Į degalinę išskubėjo net keli policijos ekipažai.

Nurodytoje vietoje stovyniavo du jaunuoliai. Vienas jų buvo nukentėjusio BMW vairuotojo draugas, o kitas – įtariamas šaulys. Buvo sunku suprasti, kas vyksta – ir vaikinai, ir pareigūnai stengėsi nuosekliai sudėlioti įvykių seką.

„Atvažiavom prie garažų. Nusprendėme pabūti ten, pasišnekėti. Atvažiavom, sustojom, sakau, ką mes čia būsim, gal varom kitur. Mes išvažiavom pirmi su draugu ir nuvažiavom gal du kilometrus, Tada aš skambinu ir klausiu, kodėl jūs neatvažiuojat, o jis sako, kad mums stiklą sušaudė. Sakau, ką, kur, kas sušaudė – nieko nesupratau. Mes pasakėm, kad grįšim. Paklausiau, kokia mašina sušaudė. Sako išvažiavo jau, sidabrinis „mersas“. Tas dėjo gazų, išvažiavo. Pasakiau, kad kam mums pas jus važiuot, važiuoju paskui jį ir, jeigu ką, pareigūnams perduosiu“, – pasakojo nukentėjusiojo BMW vairuotojo draugas ir patikino, kad nukentėjusysis tuoj atvyks.

Pareigūnai nusprendė apžiūrėti įtariamo šaulio „Mercedes“ automobilį. Švirkštų policininkai nerado, bet rado šratinį ginklą. Vaikinas neslėpė, kad pistoletas buvo panaudotas, bet, pasak jo, savigynai.

Jaunuolis pareigūnams ėmė aiškinti, kad buvo užpultas ir šaudė gindamasis.

„Jie mane puolė, kad aš neįlipčiau į mašiną ir neišvažiuočiau. Aš atvažiavau prie savo mašinos kitos išsiimti „magą“, nes prieš kelias dienas kitoje mašinoje buvo išdaužtas langas ir apvogtas automobilis. Paklauskit panelės, jie norėjo mane sumušti, jie ten keturiese buvo. Ką man vienam daryti prieš keturis? Aš ir paskambinau policijai“, – tikino januolis.

Įtariamas šaulys paaiškino, kad prie garažų atvažiavo patikrinti savo automobilio ir išsiimti automagnetolą, nes jau kurį laiką ten siaučia vagys. Jis esą prie savo automobilio pastebėjo besibūriuojančią vaikinų kompaniją. Paklausus, ką jie čia veikia, vaikinas esą buvo užpultas ir gindamasis paleido šūvius iš šratinio pistoleto.

Tačiau kai į kuro kolonėlę atvyko apšaudyto BMW vairuotojas, pareigūnai išgirdo dar kitokią versiją.

Kaip baigėsi visa situacija, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
v
vat
2020-12-20 21:45:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aišku ,kad niekas neaišku... Ar BMV poneliai užsidirbo tokius automobilius ,kad dabar viens kitą kokošina,ar išireketavo?
Atsakyti
0

J
Jonnsaz112
2020-12-22 10:17:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pries savaite rode ir daug cia strioko apsisiko mentai
Atsakyti
0

H
Ha ha
2020-12-22 15:08:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patcukai suda sumale ir tiek.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų