Pardavėjos iš Mažeikių drąsai ribų nėra: susigrūmė su ginkluotu plėšiku

Mažeikiuose pardavėja pasipriešino ir be grobio paliko pistoletu grasinusį nepilnametį plėšiką – nepabūgusi užpuoliko, išvijo jį iš parduotuvės.

Parduotuvėje dirbančiai moteriai tai jau antras apiplėšimas, prieš septynerius metus grobikas išsinešė kasos aparatą su 1000 litų.

Į parduotuvę Mažeikiuose jau sutemus įeina jaunuolis, veidas uždengtas kauke. Vaikinas apsidairo po viename buto kambaryje įrengtą parduotuvę, pasižiūri, ar nėra kitų žmonių ir staigiai išsitraukia daiktą, panašų į pistoletą, ir sušunka – „Apiplėšimas”. Pardavėja nesutrinka, paspaudžia apsaugos mygtuką ir susigrumia su plėšiku. Vagis tokio pasipriešinimo nesitikėjo, gąsdindamas pistoletu skubiai sprunka pro duris.

„Moteris nepabūgo užpuoliko ir tai buvo labai užpuolikui netikėta, nes kaip jis paskui prisipažino, jį ištiko šokas, kad moteris neišsigando į ja nukreipto pistoleto ir jį puolė, norėdama atimti iš jo ginklą“, – sako policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Parduotuvės pardavėja savo pasipriešinimo nesureikšmina ir filmuotis griežtai atsisako. Tačiau pasakodama apie įvykį prisimina, kad prieš septynis metus iš tos pačios parduotuvės plėšikas pagrobė kasos aparatą su jame buvusiu 1000 litų. Tad šį kartą drąsi pardavėja nusprendė, kad lengvai nepasiduos.

Mažeikiškiai ir patys užsukantys apsipirkti parduotuvėlėje giria pardavėjos drąsą, kad šį nepabūgo plėšiko ir vadina super moterim:

„Jei tik gali apsigint, jei pasitiki pats savim, tai valio.“

„Tai čia pagirtina, aišku, kad nepasimetė.“

„Jei pardavėja išvarė, tai ji super, liuks moteris, va taip reikia visoms elgtis, tada viskas gerai, aš irgi taip pat elgčiausi.“

„Šaunuolė, žemaičiai kieti yra, šaunuolė.“

„Šauni moteris, stipri, matyt, buvo.“

„Pasipriešino moteris visgi, sugebėjo, kaip jau buvo, taip. Sugebėjo, šaunuolė.“

Plėšiką policija po savaitės surado, jo namuose ieškodami ginklo pareigūnai rado marihuanos.

„Nors pilnametystės dar yra nesulaukęs jaunuolis, tačiau su teisėsauga reikalų jau yra turėjęs, nes yra teistas ir už vagystę ir už plėšimą. O dabar jo laukia atsakomybė net už dvi nusikalstamas veikas. Už pasikėsinimą įvykdyti apiplėšimą ir už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis“, – pasakoja G. Smagriūnien.

Pistoleto, kuriuo piktadarys grasino pardavėjai policija neberado, pasak paties plėšiko, ginklas nebuvo tinkamas naudoti, be dėtuvės, nuleistuko. Juo norėjo tik pagąsdinti. Nepavykus plėšimui pistoletą užpuolikas išmetė ant upės ledo, norėdamas sunaikinti įkaltį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų