Panevėžio rajono kaimo bendruomenė ėmėsi neįprasto verslo: įkūrė bendruomeninį SPA

Panevėžio rajono kaimo bendruomenė parašė projektą, prisipirko masažinių lovų ir įkūrė sėkmingai veikiantį bendruomeninį SPA. Išmanios šildomos masažuoklės tokios populiarios, kad bendruomenė lovas net nuomoja.

Po karantino atlaisvinimų ėmus dirbti grožio ir sveikatinimo sektoriui, duris daugiabučio namo rūsyje Pažagienių kaimo gyventojams atvėrė ir bendruomenės mobilus SPA. Vietos kaimo gyventojus masažuoja 7 išmanios lovos.

Aida masažuotis suskubo iškart, kai tik jų kaimo SPA vėl ėmė dirbti. Moterys tikisi pasisveikatinti ir kartu pasilepinti. Sako, labai padeda nuo kamuojančių nugaros, sąnarių skausmų, bet labiausiai gelbėja nuo liūdnos nuotaikos:

„Tiesiog norisi masažo. Jo, po karantino, Tu užsisėdi namuose, mažiau judi, mažiau išeini, tai masažas vienas iš būdų atsipalaiduoti.“

„Aš labai džiaugiuosi, jeigu turiu galimybę, einu du kartus į metus, aš mažiau geriu vaistų, mano cukrus beveik normoj.“

„Labai džiaugiasi senjorai, ypatingai vieniši žmonės, jiems tai yra atvažiuoti iš miesto iki mūsų nesudėtinga, jie sako – mes čia važiuojam kaip į didžiausią šventę. Atvažiuoja, pasibūna, prasiblaško“, – sako SPA darbuotoja Miglė Ramonienė.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Panevėžio rajono kaimo bendruomenė ėmėsi neįprasto verslo: įkūrė bendruomeninį SPA

Galimybe vėl ateiti į masažus džiaugiasi ir Svetlana. O ir ruoštis seansui per daug nereikia. Mat masažas vyksta atsigulus su rūbais:

„Labai patogu, be galo, kurgi, iš namų atbėgi, nereikia nei rengtis, nei puoštis, nei ruoštis.“

Teikti masažo paslaugas Pažagienių gyventojams sugalvojo bendruomenė. Moterys parašė projektą, gavo per 20 tūkstančių eurų finansavimą iš ES ir įkūrė verslą. Masažuotis žmonėms taip patiko, kad rūsyje įkurtam SPA greitai užsipildė vietos. O verslą net galvoja plėsti.

„Praeitus metus ir užpraeitus mes dirbom ir savaitgaliais, mes turėjom tiek klientų“, – pasakoja bendruomenės pirmininkė Elena Stanienė.

REKLAMA

„Tas lovas graibsto žmonės, ir dabar parašėm dar vieną projektą, tikimės gauti finansavimą, pirksime papildomai dar 2 masažines lovas. Ir transporto priemonę joms vežioti“, – teigia M. Ramonienė.

Moterys masažines lovas ir nuomoja, tokiu būdu uždirba pinigų įkurtai darbo vietai, ir patalpas pasiremontuoja. Neseniai daugiabučio rūsyje naujai paklojo kanalizaciją, įsirengė tualetą.

„Mes jau į kitus rajonus skverbiamės ir mūsų pėdomis eina jau kelios bendruomenės, kurios patirties semiasi iš mūsų“, – kalbėjo E. Stanienė.

Tiesa, nuo sausio kainas už masažus teko pabranginti keliais eurais, vienas masažas kainuoja 6 eurus, bet nuomos kainos nekito. Mėnesiui šildomą masažuoklę bet kam galima išsinuomoti už 200 eurų.


Rašyti komentarą...
V
Valdas
2021-04-05 11:03:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar paslaugos tiekėjai žino ką reiškia žodis SPA?
Atsakyti
0

Įdomu :)
2021-04-19 08:01:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokios firmos masažo lova ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų