Pamatykite, kaip skulptorius įamžino kadenciją baigiančią Angelą Merkel

Vienas skulptorius įamžino kadenciją baigiančią kanclerę Angelą Merkel. Jos skulptūra – ne ant pjedestalo, o ant žirgo. Toks sprendimas daliai vokiečių sukėlė nuostabą – jie nė nežino, ar Merkel moka jodinėti. 

Ant žirgo sėdinčios kanclerės Angelos Merkel skulptūra papuošė muziejaus kiemą viename Bavarijos regione. Muziejaus lankytojai iškart atkreipė dėmesį, kad ant žirgo įsitaisiusi kadenciją baigianti politikė laiko tradiciškai sudėjusi rankas ir vilki jos vizitine kortele tapusį kostiumėlį.

„Net ant žirgo ji neatrodo dominuojanti. Ji kukli ir nepretenzinga. Tai Angelos Merkel savybės, kuriomis visada žavėjausi“, – sako muziejaus lankytoja Elisabeth. 

Tiesa, kai kuriems skulptūros vertintojams užkliuvo ne tik tai, kad žirgas be balno ir kamanų, bet ir kilo klausimas, kodėl kanclerė pavaizduota ant žirgo.

„Aš net nesu tikras, ar Angela Merkel išvis moka joti“, – tikina muziejaus lankytojas Simon. 

Tačiau beveik trijų metrų aukščio skulptūros kūrėjas sako, kad svarbiausia ne detalės, o mintis. Jis norėjęs A. Merkel pavaizduoti netradiciškai. Bronzinės spalvos skulptūra yra beveik trijų metrų aukščio, sveria pusantros tonos ir yra atspausdinta 3D technologija.

„Puiku. Tai – moderni skulptūra, tinkanti 21-ajam amžiui“, – teigia muziejaus lankytojas Harald. 

Dar kurį laiką ši skulptūra bus eksponuojama muziejuje, o paskui skulptorius viliasi ją parduoti aukcione.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų