Lietuvos delegacija Tokijo olimpiadoje neliko tuščiomis! Legendinė Lietuvos sportininkė 37-erių Laura Asadauskaitė iškovojo antrąjį karjeros olimpinį medalį. Prie 2012 m. aukso ji pridėjo sidabrą!

L.Asadauskaitė likus 2 rungtims užėmė tik 27-ą vietą, bet vėliau viską padarė idealiai. Jojimo rungtyje lietuvė surinko maksimalų – 300 taškų – rezultatą ir pakilo į 13-ą vietą.

Kombinuotoje rungtyje L.Asadauskaitė lenkė vieną varžovę po kitos, panaikino daugiau nei 40 sek. deficitą, buvo pati greičiausia trasoje ir pakilo iki pat 2-os vietos. L.Asadauskaitė kombinuotoje rungtyje finišavo per 11 min. 38.37 sek. ir pagerino sau priklausiusį olimpinį rekordą (12:01.01).

Mūsiškė į priekį užleido tik britę Kate French. L. Asadauskaitė sugebėjo nuo starto prasibrauti per 11 pozicijų į priekį. Tuo tarpu G. Venčkauskaitė finišavo taip pat aukštoje 7 vietoje.

Įspūdingą lietuvės sprintą ir pergalės emocijas žiūrėkite vaizdo įraše.

Taip pat žiūrėkite lietuvės emocijas – po finišo į viršų kėlė Lietuvos trispalvę: