Palangos meras: atlaisvinus judėjimo ribojimus pradės veikti apgyvendimo įstaigos

Palangos meras Šarūnas Vaitkus tv3.lt naujienų portalo laidoje „Dienos pjūvis“ teigė, kad Vyriausybei atlaisvinus judėjimo tarp savivaldybių ribojimą Palangoje pradės veikti ir apgyvendinimo įstaigos, kurios priims jūros išsiilgusius svečius. 

Žurnalistui Artūrui Anužiui Palangos meras taip pat papasakojo, kaip atrodys vasara Palangoje. 

Ponas Šarūnai, kaip yra su valstybinėmis įmonėmis, pavyzdžiui, savivaldybių įmonėmis? Pas jus gal jau vyksta kažkoks testavimas? Kiek pas jus žmonių dirba iš darbo vietos? 

Kaip žinia, Palangoje yra tikrai sudėtinga situacija, ne tik Palangoje, bet ir visuose kurortuose, kadangi pagrindiniai mūsų pragyvenimo šaltiniai – viešbučiai, restoranai yra pilnai izoliuoti, nedirba, nerenkamas GPM ir t.t.

Mes praėjusią savaitę nuotoliniu būdu buvome susitikę su Viešbučių, restoranų asociacija ir aptarėme, kad jei Vyriausybė nuo kovo 15 d. įgyvendintų savo planą ir tarp savivaldybių laisvintų judėjimą, tai mūsų apgyvendinimo įstaigos pradėtų darbą. Darbuotojus, kurie ateina į viešbučius, tiek Viešbučių, restoranų asociacija, tiek savivaldybė ragina testuotis, kad visi žinotų, jog į viešbutį atvažiavęs svečias yra saugus. 

Aš teisingai suprantu, kad kai pradedamos teikti paslaugos, tai tada tikimasi ir didesnio srauto žmonių Palangos kurorte? Kaip planuojate suvaldyti tą situaciją?

Praėjusių metų pavasaris išmokė verslą dirbti, prisitaikyti ir jis žino, kad reikia imtis atsargumo priemonių, viską dezinfekuoti. Jau turėjome pamoką, kiek kalbėjau su Viešbučių, restoranų asociacija, tai jie tam yra pasirengę. Per praėjusią bangą susitvarkėme.

Kaip Palanga ruošiasi vasaros sezonui? Ar bus tokios pat poilsio galimybės kaip ir turėjome praėjusią vasarą, ar bus kažkokių pasikeitimų, kuriuos reikėtų žinoti? 

Palanga visada pasiruošusi priimti svečius ir, šiuo atveju, tai mums nėra jokia naujiena. Viskas priklauso nuo to, kokia bus epidemiologinė situacija mūsų šalyje. Tikėkimės, kad kaip ir praėjusį sezoną Palanga bus pilna turistų ir jokios grėsmės nebebus. 

REKLAMA

Bet kaip suprantu, su kaukėmis paplūdimy turbūt nereikės būti?

Tokio reikalavimo nėra. Praėjusią pandemiją buvo sugalvoję galbūt būti su kaukėmis, bet po to, vėliau atšaukė. Tai iš esmės su kaukėmis ir dabar nereikia lauke būti, tai ir paplūdimyje nereikės.

Visą pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
P
Puiki
2021-03-09 14:06:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buvo 2020 vasarą Palangoje,!!!!!!žmonių tuntai,atsipalaidavimas 100 procentinis,jokio supratimo apie antrąją banga ir štai rudenį pasiekta beveik 4000 serganciu ,
Atsakyti
-1

P
Palangiskis
2021-03-09 15:27:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nesenai dejavai, kad Palanga užplūs poilsiautojai, kad reikia nieko neisileis, jau verki, kad niekas neveikia jokie viešbučiai restoranai, kaip veiks jai Lietuva uždaryta, jau matyt pinigėliai baigiasi, reikia turistus nuskausmint, sviezienos tai reikia,
Atsakyti
-1

R
Rulis Auk
2021-03-09 16:48:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viesbuciai ir restoranai per karantina dirbo nereikia pasakoti nesamoniu.Kas nenorejo dirbti tas uzsidare.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų