Pakruojo dvare šviesos skulptūras pagaliau gali apžiūrėti norintys: emocijos – pačios geriausios

Vis labiau laisvėjant karantinui žmonės pasiilgę ieško įvairiausių pramogų. Štai Pakruojo dvare daugiau nei prieš keturis mėnesius pastatytas ir tarsi karantine įkalintas šviesos skulptūras pagaliau gali apžiūrėti visi norintys. Dažnam lankytojui tai pirma išvyka šiemet į bet kokį renginį, tad ir emocijos pačios geriausios.

„Pirmi įspūdžiai, tai Kalėdos atėjo. Šventė Lietuvai“, – tokiais pirmais įspūdžiais dalinasi ukmergiškiai važiavę kelis šimtus kilometrų, kad pasigrožėti šviesos skulptūromis.

Iš sostinės ir kitų miestų atvykę tautiečiai džiaugiasi pirmaisiais karantino atlaisvinimais ir kone pirma galimybe vėl pakeliauti bent po Lietuvą:

„Manau, kad visi norėtų to atlaisvinimo, kuris jau prasideda ir, kad galėtų išeiti kažkur ir pasižiūrėti. Ne kasdien pamatysi tokių dekoracijų, gražu, gražu. “

„Vis tiek norisi kažko tokio, to oro kaitos, gamtos kaitos ir žmonių bendravimo. Spalvoti, gražūs, viltingi.“

„Ir Lietuvoje yra ką pasižiūrėti, ne vien tik užsienyje. Na taip, kad tik leistų važinėtis, nes daug neatrastų vietų yra Lietuvoje.“

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pakruojo dvare šviesos skulptūras pagaliau gali apžiūrėti norintys

Skulptūros jau nuo lapkričio pabaigos, tačiau parką dėl suvaržymų teko atverti daugiau nei keturiais mėnesiais vėliau. Organizatoriai pasistengė, kad lankytojų keliai persipintų kuo rečiau, rodyklėmis sudėliojo maršrutą ratu, o ir paties parko teritorija didžiulė – 25 hektarai.

Nors svečių Pakruojo šviesų parkas pirmąjį savaitgalį po to kai buvo galima keliauti po Lietuvą nevaržomai sulaukė kone dešimt kartų mažiau nei ankstesniais metais, vis tik organizatoriai numatė, kad žmonių skaičius besilankančių vienu metu ribojamas. Tad bilietus parduoda tik internetu. 

„Žinoma, turime aktorius, kurių pagrindinis darbas, bent jau taip buvo suplanuota, kontroliuoti žmones, žiūrėti, kad būtų laikomasi atstumų, nesibūriuotų, bet mes matome, kad žmonės iš tiesų yra labai sąmoningi ir mūsų aktoriai tiesiog atlieka savo funkciją, jie būtent sukuria pasakišką atmosferą“, – sako dvaro atstovas hofmaršalas Vadim Ovčinko.

REKLAMA

Dauguma skulptūrų šiais metais sukurta pagal pagal Lewis Carol romaną „Alisa stebuklų šalyje“, taip pat galima pasigerėti milžiniškomis gėlėmis ir vabzdžiais, šviesų arkomis. 

„Parke yra sumontuota apie 50 didžiųjų skulptūrų, jei skaičiuosim ir mažąsias, tikrai surinksim daugiau negu 100“, – pasakoja V. Ovčinko.

Parkas visomis šviesomis sušvinta savaitgaliais sutemus iki pat balandžio pabaigos.


Rašyti komentarą...
V
Vid
2021-04-16 14:14:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek buvau tai šūdas paskutinis tie skarmalai ant lempų, dar prašo susimokėti, pasijuokiau iš tokio prašymo ir išėjau!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų