Olimpiniame vyrų futbolo turnyre prasidėjo lemiamos kovos. Šeštadienį ketvirtfinalio kovas pradėjo Ispanijos ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinės.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1. Pirmieji rungtynėse pasižymėjo afrikiečiai. 10-ąją rungtynių minutę po pakelto kampinio įvartį pelnė „Manchester United“ gynėjas Ericas Bailly.

Rezultatą ispanai išlygino 30-ąją minutę po tikslaus Dani Olmo smūgio.

90-ają rungtynių minutę afrikiečius į priekį išvedė Maxas Gradelis. Visgi lygybę vos po dviejų minučių atstatė aikštėje neseniai pasirodęs puolėjas Rafaelis Miras, kuris rungtynes perkėlė į pratęsimą.

Pratęsimo metu ispanai gavo auksinę progą pirmą kartą rungtynėse išsiveržti į priekį. 98-ąją minutę Dramblio Kaulo Kranto gynėjas lietė kamuolį ranka baudos aikštelėje, o 11 metrų baudinį realizavęs Mikelis Oyarzabalis išvedė ispanus į priekį 3:2.

Antrojo pratęsimo metu ispanai nestabdė apsukų, o iš aštraus kampo kamuolį į vartų stačiakampį pabandęs pasiųsti Rafaelis Miras įsirašė antrąjį savo įvartį 4:2. Tas pats puolėjas pasižymėjo ir 120-ąją rungtynių minutę ir į savo sąskaitą įsirašė „hatricką“ 5:2.

Tokijo žaidynėse Ispanijai atstovauja net šeši šių metų Europos pirmenybėse dalyvavę futbolininkai. Dauguma jų 2019 metais tapo Europos vaikinų (iki 19 m.) čempionais.

Įtemptą kovą ketvirtfinalyje stebėkite portale tv3.lt ir per TV6.