Olimpiniame futbolo turnyre Tokijuje šeštadienį paaiškėjo čempionai. Jais tapo nugalėtojų titulą apgynę brazilai, kurie finale po pratęsimo 2:1 įveikė Ispaniją.

Mačas vyko gana atkakliai. Abi komandos turėjo gerų šansų pasižymėti, tačiau kartais pritrūkdavo tikslumo.

38 min. idealią progą turėjo brazilai, bet Richarlisonas neįmušė 11 m. baudinio.

Nepaisant to, pirmieji į priekį vis vien išsiveržė brazilai. Jų gretose besibaigiat pirmajam kėliniui gražiu smūgiu pasižymėjo puolėjas Cunha.

Vis dėlto jau iškart po pertraukos ispanai sugebėjo išlyginti rezultatą. 61 min. Mikelis Oyarzabalis nuginklavo brazilų vartininką.

Besibaigiant mačui ispanai galėjo pasižymėti ir dar sykį, bet pataikė į skersinį.

Komandoms žaisti pratęsimą. Jame stipresni pasirodė brazilai.

Vienas prieš vartininką iššokęs Malcolmas 117 min. pelnė antrąjį brazilų įvartį. Per likusį laiką rezultatas nepakito.

Brazilai apgynė olimpinių čempionų titulą, kadangi auksą jie buvo iškovoję ir RIO žaidynėse 2016 m.