Nužudymo Kaune atomazga: suimtasis apie motyvą – „ateiviai liepė“

Kaune suimtas įtariamasis kraupiu nužudymu. Vyras moterį sumušė ir įmetė į Nemuną. Ar tuo metu ji buvo dar gyva, aiškinasi ekspertai. Nemune moters lavoną po paros pastebėjo praeiviai. Aiškėja, kad tarp žudiko ir aukos vyko tikra meilės santykių drama.

Paaiškėjo, kad penktadienio pavakare iš Nemuno ištraukta nebegyva 34-erių moteris buvo nužudyta. Po paros sulaikytas ir žudikas. Apie nužudymą vyras kalba mįslingai.

„Ateiviai liepė“, – štai kokią absurdišką frazę tarsteli įtariamasis, vedamas į teismą.

Tačiau ir prokuroras, ir kaltinamojo advokatas patvirtina, kad 27-erių vyras prisipažino dėl kraupaus nusikaltimo. Jį šiandien leista suimti.

„Jis įtariamas nužudymu pagal BK 129 1 dalį, kreipiausi į teismą, prašiau suėmimo trijų mėnesių laikotarpio. Jo versija, kad gėrė, bendravo, paskui auka nepagarbiai kalbėjo apie jo žmoną, dėl to ją mušė“, – sako prokuroras Virginijus Mizaras.

Aiškėja, kad žmogžudyste pasibaigęs konfliktas įvyko ketvirtadienio vakarą. Įtariamasis su žmona iš Kupiškio buvo atvykę į Kauną, čia linksminosi baruose, viename ir sutiko žmonos pažįstamą – 34-erių moterį. Ši esą ėmė flirtuoti su vyriškiu.

„Begeriant ir bendraujant pradėjo bartis, pradėjo, ko tu čia prie jos meiliniesi, žmona supyko ir išėjo ir vat jis liko su ja“, – sako įtariamojo advokatas Vytautas Gineika.

Kaip vyras su moterimi atsidūrė Nemuno saloje ir kas tarp jų įvyko vėlyvą naktį Nemuno pakrantėje, aiškinamasi. Įtarimų kelia ir tai, kad moteris rasta be drabužių. Įtariamasis pasakoja, kad 34-erių moteris ir čia bandė prie jo lįsti, tad šis ir nesusivaldęs.

„Ta moteris jį išprovokavo, norėjo, kad jis turėtų su ja lytinių santykių, dėl ko kilo ginčas. Ko pasėkoje jis kelis kartus sudavė į galvą ir įmetė į vandenį…“, – teigia V. Geneika.

Ar moteris į upę įmesta dar gyva, aiškinasi ekspertai. Vyras teisėsaugai gerai žinomas. Teistas jau penkis kartus, daugiausia už vagystės ir smurtinius nusikaltimus. Už žmogžudystę jam gresia laisvės atėmimas iki 15 metų.


Rašyti komentarą...
D
DEmokratija
2019-10-21 20:34:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valstybės valdžia privalo rūpintis savo visuomenės saugumu, tačiau galima pradėti abejoti, kad valdžiai tas rūpi? Žmonės mėtomi į upes, ligoniams maišomi, lašinami ne tie vaistai. Kas darosi Kauno mieste, Europos Sąjungos kultūros sostinėje? Ar Europos Sąjungos paramos dalybos, pradedant formuoti 2020 m. valstybės ir savivaldybės biudžetus, susuko valdžios galvas?
Atsakyti
-2

J
Jonas
2019-10-21 22:18:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne ateiviai, o baisus demonai -sadistai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų