REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laidoje „Pasikalbėkim“ – bene garsiausio ketvertuko Lietuvoje mama Viktorija Paltanavičienė. Prieš 5 metus visą šalį apskriejo žinia, kad panevėžietė sėkmingai pagimdė tris berniukus ir mergytę. Šeima greit išpopuliarėjo, o jos gyvenimą šimtai žmonių ėmė stebėti socialiniuose tinkluose. Tačiau šiandien situacija kardinaliai kita – nuotraukose nuolat besišypsančios šeimos nebeliko. Kas nutiko?

Laidoje „Pasikalbėkim“ – bene garsiausio ketvertuko Lietuvoje mama Viktorija Paltanavičienė. Prieš 5 metus visą šalį apskriejo žinia, kad panevėžietė sėkmingai pagimdė tris berniukus ir mergytę. Šeima greit išpopuliarėjo, o jos gyvenimą šimtai žmonių ėmė stebėti socialiniuose tinkluose. Tačiau šiandien situacija kardinaliai kita – nuotraukose nuolat besišypsančios šeimos nebeliko. Kas nutiko?

REKLAMA

Viktorija atvirai sako, kad tobulas jų šeimos gyvenimas buvo tik graži iliuzija. O prieš keletą mėnesių moteriai su vaikais teko slapčia bėgti iš savo išpuoselėtų, prabangių namų Panevėžyje.

„Buvo priimtas sprendimas iš mano pusės, nes taip gyventi, kaip gyvenau, yra visiškas savęs negerbimas. Taip pat norėjau, kad mano vaikai turėtų mamą, nes tragedija galėjo įvykti bet kada. Labai sunku buvo gyventi nuolatinėje baimėje.

REKLAMA
REKLAMA

Man ketverius metus kažkaip pavyko apsaugoti vaikus, kad smurto nematytų, bet kai supratau, kad riba jau peržengiama ir daugiau jų neapsaugosiu, nutariau imtis veiksmų. Buvo tokių akimirkų, kai paprasčiausiai negalėjau pažiūrėti savo vaikams į akis, nes buvo labai gėda ir sunku“, – braukdama ašaras pasakoja Viktorija.

REKLAMA

Vyro smurtas

Moteris su ketvertuko tėčiu pragyveno net 14 metų. Iš pradžių santykiai, pasak jos, buvo puikūs – vyras atrodė lyg pametęs galvą dėl Viktorijos. Deja, ilgainiui bendravimas ėmė šlyti. Kada mylimasis pirmąsyk prieš ją pakėlė ranką? Kodėl iškart po to Viktorija nenutraukė toksiško ryšio?

„Pradžioje, kaip įprasta, drugeliai skraidžioja, būna uždėti rožiniai akiniai, todėl visa realybė, kuri tuo metu vyksta, atrodo kitokia. Aš tikėjau, ką jis sako, jo pažadais, priesaikom. Tikrai jaučiausi ta vienintele, karaliene, kurios jis taip ilgai ieškojo. Tiesa, mums jau būnant kartu, vyko sudėtingas jo skyrybų su pirmąja žmona etapas, trukęs net dvejus metus. Stengiausi tyliai, ramiai išlaukti, nieko neerzinti, bet iki šiol esu kaltinama šeimos išardymu. Tai skaudina“, – sako Viktorija.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar ji su ketvertuku gyvena nuomojamame bute ir, kaip pati teigia, jaučiasi žymiai drąsesnė. Tačiau iki tol moteris buvo sukaustyta didžiulės baimės – ne tik ryžtis su vaikais bėgti, bet ir kreiptis į policiją. Ką iš tikrųjų patyrė Viktorija?

„Patikėkit manim, aš dabar atsigaunu. Aš gal net atrodau geriau, nei gyvendama su vyru, bet tik dėl to, kad labai daug dirbu su savim. Jis mane tiesiog kaip moterį „suvalgė“. Net mano psichologė nustebusi klausė – kaip jūs sugebėjot viską padaryti viena? Aš ilgai strategavau, kaip tai galiausiai padarysiu. Man buvo labai svarbi viena data“, – prisipažįsta moteris.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pokalbio metu išvysite vaizdo įrašus ir nuotraukas, kuriuose Viktorija sako užfiksavusi smurto įrodymus. Taip pat išgirsite, kodėl sunkiausiu metu ji nesulaukė artimiausių žmonių pagalbos? Kokie dabar moters santykiai su vaikų tėvu? Kokią ypač svarbią žinutę ji nori perduoti visoms, patiriančioms smurtą? Laidoje pamatysite ir brangiausią daiktą, apie kurį kalbėdama Viktorija nesulaiko ašarų.

Visą laidą su Viktorija Paltanavičiene žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Kalbėjome apie:

00:12 Anonsas

01:12 Viešnios pristatymas

01:46 Ketvertukas – ar lengva auginti?

02:37 Kodėl byra šeima?

06:15 Pirmas smurtas, grasinimai

10:00 Smurto nuotraukos – kodėl jas paviešino, aplinkos reakcija

15:24 Kodėl tiek ilgai gyveno smurte?

20:34 Kkas padėjo Viktorijai?

24:40 Laisvės „kaina“

29:40 Kodėl Viktorija netikėjo?

33:45 Pokyčiai

40:48 Daikto pristatymas

41:58 Vedėjos pabaigos žodis

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą trečiadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

Pats didžiausias menkysta, tai vyras mušantis moterį.
Visiškai tikiu šia moterimi, narcizai būtent taip ir elgiasi, iškelia skandalus per šventes, gali sugadinti vaikų dovanas, "netyčia" išmesti tortą, sumušti prieš pat fotosesiją, kad būtumėt su mėlyne, jie visi elgiasi vienodai kaip pagal vadovėlį, visų jų tie patys ligos simptomai. Tik kažin ar gerai kad moteris eina ir pasakoja apie savo džiaugsmus ir baimes, tas žmogus vis dar gali bet kada pasinaudoti. Niekada nereikia jokių bendravimų su narcizu "dėl vaikų", paskui ieškosit jų per interpolą. Ir dar patarčiau neskubėti ieškoti naujų santykių - labai didelė tikimybė, kad susirasite tokį patį, va jau pasvajojo apie žmogų, kuris nusives į "šustriausią restoraną, kur valgys midijas". Tai gerbiamoji, jau visa tai turėjote. Geriausia likti vienai, pačiai rūpintis savimi ir jokio vyro neprisilesti. Tokios moterys puikiai moka tvarkytis pačios vienos. Esmė ta, kad jei pritraukiate narcizus, vadinasi pati esate narcizė, jums svarbu, kad jus laikytų karaliene, gražiausia ir geriausia, apipiltų pažadais, dovanom ir nesąmoningai atkreipiate dėmesį tik į tokius. Ir kai atsiras naujas angelas gyvenime "ne toks kaip buvęs", tai žinokite, sutikote tokį patį, o gal dar baisesnį. Prastesnio juk nenorėsite. Tai jau geriau vienai, užsiimti vaikais ir mėgstama veikla.
Sunkiai skyrėsi su pirma žmona,palikti maži vaikai.Tai toks signalas,kad kitų nebūna. Nepalaikau tokių šeimų ardytojų ,bet labai žema stipriam vyrui rodyti brutalumą prieš vaikų motiną
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų