Rašyti komentarą...
Istorija apie tai,kaip lazda turi du galus
Šiais laikais išskirti šeimą patapo norma.Šeimų ardytojos nei minutei nesusimąsto ir jaučiasi tokios situacijos nugalėtojos.O vėliau būna taip,kaip visada elgiasi vyras buvusioj šeimoj.Vyrai visada linkę save pervertinti,nes jis vienas o jo norinčių ne viena...Taip atsitiko su esama nuskriaustąja.Gailėti ar peikti-didelis klaustukas
@Nuomonė Taip,teisingai. Kaip skaudu buna,kai suzinai vyras turi kita...meiluze.Galvoji,nejaugi negali susirasti nevedusi,kad nereiketu islaukti,laukti..bijoti,kad nepamatytu kiti,juk jis vedes. Negerbiu tokiu nieksiu,kurios prasideda su vedusiais. Mano seima isskyre ruske...niekaip nesusirado kito,tai ilindo i seima,o tada as isejau su vaikais. Jis milijona kartu prasesi,..... bet nesugebejau atleisti. Dabar gyvenu gerai,niekada nebetekesiu,turiu draugu ir drauga,as nebenoriu to skyrybu skausmo,nes man buvo nezmoniskai sunku,kai myli savo vyra....bet,deja...viskas laikina.
@( ! ) Nerandi kokio nori
@( ! ) Geri žmonu ...nepalieka,manykime pradžia buvo gera,vad.nepateisinote vyro lūkesčių.,nebereikia pykti,ant savęs irgi.

@Meta Bet kaip taisyklė ir kita nepateisina ir trečia nepateisina,žmonės nesukurta šeimai ir keliauja iš rankų į rankas
sunku klausyti, moteris matos labai silpna nepasitikinti savimi, stiprybes turetu ieskoti Dieve.
@Labai Augina keturis vaikus. Silpnas vyrukas, bėgantis nuo vienos prie kitos.
@Stipri motetis O kas augina vieną , tai biški silpnesnė , ar kaip gaunasi ?
@Na Jėgų stiprybės reikia keturis kartus daugiau
Viskas kaip ir gerai iki...vaikų gimimo.Gimsta vaikai, prasideda nuobodus šeimyninis gyvenimas.Verksmai, ligos, neišsimiegojimai, pavargusi moteris ir jau visai kitokia, kažkur dingęs žavesys. Ir čia jau jei vyras nesubrendęs šeimai , prasideda vargai . Jiems dėmesio kiek iki šiol, moteris nebegali skirti, o kartais ir visiškai. Kad ir šiuo konkrečiu atveju. Pabėgo nuo šeimos, tačiau rado ta patį.Vel blogai, vėl ieškos geriau, vėl atras ta patį.Gal ne visi vyrai subrendę santuokai, sakykim taip. Tai nereikia vaikų, nekurkite šeimų, būkite vienišiai
.
Visi ,visi velniai ir visi,visi muzikantai.! Tai senoliu auksine patarle. Siais laikais vyrai galvoja tik apatine dalimi ...jiems sexas visas gyvenimas. Turi jaunas,nori dar jaunesniu...zmonos jau seniai nebekencia,pridaro vaiku,paskui nuo alimentu bega.Ziurek,kur 1 moteris pagimdzius net 4 dukrytes,vyrelis issigandes pabego i " menuli". O,kai arteja senatve iesko vaiku,teisiasi alimentus ,kai kurie. Och,Dievulis pagailejo proto ikresti i vyru makaule. Grazios ir protingos musu moterys,augina vaikucius...bus laimingos,kaip grazu ir miela Ketvertukai,tai stebuklai. Dievulio palaimos Jums...
@Visi,visi Durnesnio komentaro nesu skaitęs .
@Šiaip Akis bado
@Tiesa Tame ir bajeris , kad visiškai jokios tiesos .
@Šiaip ...kur tiesos nera ? Juk 1 moteris augia 4 mergaites,jos jau eina i mokykla,gal 7..8 metai.Vyras pabego..Ji augina viena,dar turi 2 sunus is pirmos santuokos. Sita Paneveziete irgi augina 4 viena,diedas jau su 3 gyvena.
@! Vyrai sunkumu nepakelia.Kiek žinome atveju, kai gimus šeimoje neįgaliam vaikui,vyrukai deda į kulnis. Teisingieji
@! Nuo gerų moterų vyrai nebėga ir į kairę neina .
@Šiaip vyrai eina į kairę dar prieš vesdami, tai nuo ko jie tada eina?
@durniau Tai kad vyrai eina su tomis paciomis moterimis į kairę , o tai joms nesiskaito ?
@Šiaip Kai narcizui pasako tiesą i akis- va tokia va reakcija! Taip reaguoti gali tik narcizas!!!
@Na Narcizė komentuoja apie narcizus,neblogas lygis .
@Šiaip Kurioje vietoje šitame komentare matote durnumą ? Labai įdomu....
@To šiaip Jei nesuvokiate, tai niekuo negalima ir padėti .
@To šiaip Nesuvokiate pats, nes net nesugebate paaiškinti, tokiu atveju būtų protingiau patylėti.Tiesą nuneigti sunku, ateičiai žinokite:)
@Ką komentuojate Neprivalau niekam aiškinti , nurodymus namuose dalinkite kam ką daryti , o jei nesuvokiate,kad ne tiesa , nelabai tada ką da rmatėte gyvenime ,tik tiek .
@Šiaip Kai iš didelio matymo taip nusišnekama:) ar tik ne čia didžioji bėda pripažinti savo netiesą?;)))
@Neįtikėtina Moteris rašo tiesą. Netvirtų šeimų atveju dažniausiai kalti vyrai .Ir tik pavieniai atvejai, kai kaltos moterys.Jei pats tokią turėjai, tai nereiškia, kad visos tokios.Ir apšaukti teisybę rašantį žmogu parašius durniausą komentarą rodo žinote ką: o tai, kad problemų, ir didelių, turite pats. Bet kokia normali moteris, turinti vaikų, stengiasi išsaugoti šeimą bet kokiu atveju.Nes ji jaučia atsakomybę už vaikus.
@Šiaipui Nuo kada Jūs galite kalbėti už visas moteris ir už visus vyrus ?o kas parašyta, ne visada teisybė ir nešaukiu jei ką , vaidenasi Jums.
@Šiaip Komentaras ne mano, sureagavau vien todėl, jog,pagal jus, jame nėra jokios tiesos??
O nuo kada jūs galite kalbėti už visus vyrus ir dėl savo gyvenimo nesėkmių juodinti visas moteris?Pagal jus, tai teisinga? Jei kažkoks iš**ma išmetė vaiką, juk ne visi vaikžudžiai.Kažkoks iš**ma užmušė žmoną, bet tai nereiškia,kad visi vyrai tokie.Nieko panašaus, Tamstele.Yra puikių vyrų, kaip yra ir puikių moterų.Kiekvienas žmogus kitoks, kiekviena situacija kitokia. Negalima iškart smerkti moters, nežinant tikros situacijos, juk mes kartu negyvenome? Būkime objektyvūs.
@Šiaipui Neprimeskite to ko nebuvo , nei vienoje vietoje nesmerkiau moters, Būkime objektyvus, nors Jums tai sunkiai įvykdoma misija.
@Šiaip Buvo. Kad ir netiesiogiai. Yra mokančių skaityti ne tik pažodžiui. Ir tai darote pastoviai. Ką tai sako apie žmogų, palieku spręsti pačiam. Baigiant,tik noriu priminti ponas Varde su daugybe vardukų ,nuo savęs pabegti - misija neįmanoma.
@Šiaip Tamstos žiniai,žodį apšaukti ne visada reikia suprasti tiesiogine prasme, jis dar kitaip pasireiškia.p
Panašu, kad dauguma nepatyrė su moterim konflikto, net kai 8vyksta konfliktas dėl maistą, ką valgysim... Kaip tu - gerai nesipykim, o ji - tu tylėk asilas, ožį, tokius durniam snukius isdaužyt maža. Atsirado erelis, aiškina.... Ir tra tą tą valandą. Tu vėl - mažutė baikim! Ji -, čiaupk snukį žąsine ir priėjusi stumdo...
Suprantu silpnų nervų vyrus kuriems neatlaiko kantrybė po 3 valandų įžeidinėjimo.
@Stasys Ryte tik grįžai
Man keistas tas viesinasis....jeigu buvo normalus,kad ir palikęs viena šeima,tai vadinasi nepasiteisino jo norai ir jeigu moteris provokuoja,gamina,tvarkosi,o su tokiu būrelių vaikučių nagų nelakuosi ir apie save negalvosi,nemanyciau,kad vyras mojuoti kumščiais,
Mėlynėmis nusėtas kūnas,parodė,kam,televizijai,tikrai sokiruoja tokie teiginiai.,laidu tokių nežiūrima,tai pliotkus nešiojimas,atviras marškinių skalbimas,savęs negerbimas.
@Negarbingas pliotkinimas ...tokie individai niekada nebuna laimingi,jie isivaizduoja grazuoliais ,nera litu tik jie...sexas pirmoj vietoj ,dar ,kad atitiktu jo skonis,kai moteris nepamiega,pulja mazyliu augindama,lieka baisi,nesexuali ir tt.
@Negarbingas pliotkinimas Kaip gali šitaip žmogus pasikeisti,mušti vaikų motina,manykime yra ir moterų kaltės,daveda savo bukumu,bei kitais jam nepriimtinais dalykais,reikia taikytis,viskas priklauso jo žmonos,nuo gerų vyrai nebėga ir jo nenuviliosi,,netgi vaikai nebesulaiko....vien kiek pripustom lūpom matome pamestų gražuolių.....
@Negarbingas pliotkinimas Tai pagal tave vyrai tegu švaistosi kumščiais, keičia moteris kaip pirštines, kol nelaimingasis ras pagal savo norus, o muštos ir paliktos tegu verkia kamputy? Taigi vyram kaip tik to ir reikia- slėpti tikrąjį savo veidą ir būdą!
@Tai Jeigu svaistosi,ar svaistesi,tai kodėl buvo su juo,gal pinigėliai jo viliojo....
pagal geriausią kodeksą- dešimt Dievo įsakymų, visi būtume laimingi. Kuris to nesilaiko, kenčia taip pat ir dar plius. Ir neverkime, nes nepadės.
naktimis, kol su pinigais, kol prie pinigo, buvo viskas gerai, ponia žydėjo kitos moters ašarose. Už tai, kaip kažkas rašė, kad lazda turi du galus ir trenkė. Ant svetimos nelaimės savos nesukursi. Todėl yra kaip yra.
@Kol paslapčia, kol Bet kalta tik moteris , o kodėl ne tas , kuris savo šeimą paliko judošius, kaaa?? nenorinčio nenuviliosi.
Niekada nesuprasiu kas dedasi tu psichu galvoje, kad jiems kyla rankos smurtauti pries moteri, niekada. Kazkoks iskreiptas noras kazka valdyti ar cia taip bandoma parodyti, kad agresija yra vienintelis kelias taip gyventi seimynini gyvenima? nesuprantu ir niekada nesuprasiu. Niekada gyvenime nesusideciau su tokiu nevykeliu, nes akivaizdu, kad tokie turi ryškiu problemu su galva ir visu likusiu pasauliu. Norėčiau kad ir moterys turėtų daugiau savigarbos nesusidėti su tokiais ligoniais, kad ir kokias istorijas jie kurtu.
@BBC Niekas savo noru ir sveiku protu su tokiais nesusideda. Jie maskuojasi po labai normalaus, visų mėgstamo žmogaus kauke. Kai auka suvystyta (jau nėščia arba ką tik susituokę, arba jos ryšiai su šeima nutraukti) kaukė nukrenta, jie parodo tikrąjį demonišką veidą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų