Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie muštynes, kurios vyksta viduryje gatvės. Kol informacija buvo tikslinama, pareigūnai nusprendė leistis į mušeikų paiešką, kurią užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. 

Policijos pareigūnai gavo pranešimą apie muštynes, kurios vyksta viduryje gatvės. Kol informacija buvo tikslinama, pareigūnai nusprendė leistis į mušeikų paiešką, kurią užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius. 

REKLAMA

Sužinoję tikslesnį adresą pareigūnai atvykę pastebėjo grupę jaunuolių, kurie išsilakstė į visas puses – prasidėjo gaudynės.

„Visi bėga link „Nemuno“ bendrabučio“, – kolegoms per raciją pranešė policininkas.

Vienas pareigūnas vijosi bėglius pėsčiomis, kitas apsuko ratą automobiliu. 

Tamsoje kiemuose gaudyti jaunuolius lyg adatos šieno kupetoje ieškoti, tačiau netrukus pasisekė. 

Kol vienas lekia aplink namą, kitas jau lindo vidun. Visų surinkti nebuvo įmanoma, o pareigūnų pastebėtas bėglys nereagavo į perspėjimus ir kabino kiek išgali. 

REKLAMA

Kad ir koks greitas, pareigūnas greitesnis. Bernelis guldomas ant žemės. 

Netrukus pasigirdo tradicinė gatvių liaudies pasaka apie tai, kad nežinojo, kas vejasi, kad išėjo tiesiog pabėgioti ir kad sumušė ne kas kitas, o policininkas.

„Tai aš taip bėgiojau, o tai už ką jūs mane gaudėte?“, – sakė sugautas vaikinas.

Policininkas nereagavo į bernelio svaičiojimus ir bandė išsiaiškinti konflikto aplinkybes, tačiau jaunuolis neketino pasakoti nei apie ką tik įvykusias muštynes, nei apie tai, kas jam sužalojo nosį.

„Tai jūs čia man ir prakirtote tą nosį. Eik tu n****, dar sulaužėte koją. Nieko nebuvo, aš tik taip bėgimą dariau ir viskas. Jūs ant manęs užšokote ir viskas. Pažiūrėkite, jūs man koją sulaužėte ir dar nosį“, – skundėsi jaunuolis.

Policijos pareigūnai sulaikė ir dar vieną asmenį, tačiau pasaką jis sekė tą pačią. 

Įžūliai kalbamos nesąmonės, žiūrint policininkams į akis, rodo nemenką patirtį tokiose situacijose. Naktinio maratono gerbėjai atkakliai tvirtino nedalyvavę muštynėse.

REKLAMA
REKLAMA

Prie pareigūno priėjusi namo gyventoja tikino, kad netoliese už automobilio tupėjo dar vienas asmuo. Informacija pasitvirtino, o iš po mašinos lyg grybas po lietaus išdygo dar vienas naktinis sportininkas. Ant jo veido irgi buvo matyti sumušimo žymės.

„Iš kur jūs čia visi lendate iš visų kampų?“, – vedamas iki tarnybinio automobilio policininko klausė jaunuolis.

Vaikinui visai nesisekė paaiškinti, kodėl jis slėpėsi už automobilio.

„Ką aš žinau? Tai pamačiau mirgalkes ir pasislėpiau. Gali būti griuvau ne vieną kartą“, – paklaustas, iš kur ant žando nubrozdinimas, atsakė paskutinis sulaikytasis.

Jaunuolių duomenys buvo užfiksuoti. Vienas keliavo į gydymo įstaigą, kiti paleisti namo. Įvykis tiriamas.

Vaikinų gaudynes galite išvysti reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

MENTUS i teisiamuju suola..
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų