Nufilmuota, kaip Dieveniškėse protestuoja lietuviai, o Verebiejuose – migrantai

Į Lietuvą plūstantys migrantai toliau kelia aistras visuomenėje. Dieveniškėse toliau tęsiasi protestai dėl nelegalių imigrantų šeimų apgyvendinimo miestelyje, o Verebiejuose esančioje buvusioje mokykloje protestuoja patys nelegaliai į Lietuvą patekę migrantai, kurie reikalauja laisvės. 

Savo akimis pamatyti, kaip skirtingai liepos 23 dieną protestavo lietuviai ir migrantai, galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Alytaus rajone, buvusioje Verebiejų mokykloje, apgyvendinti migrantai pirmadienį surengė protestą, kurio metu atsisakė valgyti, neįsileido valytojos ir reikalavo daugiau laisvės, tačiau policija ramina, kad situacija valdoma.

„Jie kaip ir protestuoja, tai man neramu, kad gąsdina vietos gyventojus“, – BNS sakė rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

Jo teigimu, migrantai pirmadienį neįsileido valytojos, atsisakė valgyti, taip pat reikalavo išleisti į laisvę.

„Valytojos šiandien neįsileido (...) Riksmas, atsisakė valgyti, klausia – kada išleisit. Anksčiau telefonai buvo aktualu, dabar telefonus atgavo (...) Dabar vėl kažką sugalvojo“, – teigė meras.

Tuo metu Dieveniškėse situacijos kontrolę iš vietos gyventojų perėmė prieš skiepus, gėjus ir valdžią protestuojantys Šeimų maršo atstovai. Jie ne tik protestuoja prieš nelegalų atvežimą, bet veja žurnalistus, trukdo filmuoti, nurodinėja Dieveniškių gyventojams. Apie tai plačiau žiūrėkite TV3 Žiniose. 

 


Rašyti komentarą...
A
2021-07-26 16:42:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grūskit atgal tuos savo nelegalus! O tai žmonės juos sunaikins. Nes gins savo namus ir kiemus! Niekas nesiruošia su jais taikstytis ir jų pageidavimų tenkinti! Tegul eina protestjoti ir reikalauti į savo šalis!!! O ne svetimoj šaly kažko norėt! Teisių mat jie reikalauja...
Atsakyti
-3

O
O kur reportazas
2021-07-26 16:00:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip gedingai is Dieveniskiu buvo isvaryti TV 3 zurnalistai ?
Atsakyti
-2

D
Donatas Go
2021-07-27 07:47:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau jau uztektinai prisiziurejau sitos nekompetentingos institucijos, kaip dvieju metru tv3 operatorius tiesioginiam eteri pilvu stumde moteri, kaip jie pataikauja valdziai - galutinai istrinsiu sita televizija is savo repertuaro. GeDa.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų