Nors šventės baigėsi, bet Angelų miestas Baisogaloje vis dar džiugina gyventojus

Nors didžiosios metų šventės baigėsi, Kalėdoms papuoštas Angelų miestas Baisogaloje dar tebešviečia ir džiugina miestelio gyventojus. Beveik pusė tūkstančio pačių baisogališkių rankomis pagamintų angelų lauks į mokyklą–darželį sugrįžtančių vaikų iki pat karantino pabaigos.

Trejų metų Paulius su mama Vaida eina aplankyti savo padaryto angeliuko. Pauliaus mama džiaugiasi idėja darželio– mokyklos kieme įrengti tikrą Angelų miestą: „Labai graži idėja ir, iš tikrųjų, labai didelis noras buvo, tai tikrai labai noriai darėm tą angeliuką, su visa meile stengėmės padaryti tą angeliuką, labai patiko idėja.“

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nors šventės baigėsi, bet Angelų miestas Baisogaloje vis dar džiugina gyventojus

Idėja kilo ugdymo įstaigos administracijai, kuri taip tikėjosi suvienyti bendruomenę bendram tikslui šiuo sunkiu laikotarpiu. O angelų baisogališkiai pagamino kone pusę tūkstančio.

„Suskaičiavom, beveik 500, be kelių angelų. O gamino visi visi: tėvai, vaikai, pradinukai, mokytojai, aptarnaujantis personalas ir netgi virėjos. Visa bendruomenė“, – sako direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė.

Atrakcija ne tik darželio kolektyvui, bet ir visiems tėveliams, ir malonumas prisidėti prie tokios puikios aplinkos sukūrimo, nes tikrai džiugino ne vieną, ir tikrai patys fotografavomės, ir kiti, matėm, fotografavo ir aktyviai kėlė nuotraukas į socialinius tinklus įvairius. 

Angeliškas miestas džiugina ir didelius ir mažus:

„Visai smagu, žinokit, va, muzikėlė groja.“

„Taip, darėm ir pastatomus angeliukus vaikams, ir pakabinamų porą.“

„Vertinu labai gerai, puikiai, todėl, kad visa bendruomenė padėjo šitą miestą sukurti, šventinę nuotaiką. Vaikams labai patiko kurti angelus.“

Nors šventinės dekoracijos pasibaigus kalėdiniam laikotarpiui jau užgesinamos, angelai dar lieka Baisogaloje.

„Neiškeliavo ir, aš manau, kad tikrai angelai lauks vaikų. Lauks, kada pasibaigs karantinas ir visi sugužės į šitą angelų pastatą. Nes tikrai drąsiai taip galime vadinti, todėl, man atrodo, kad mes greit susitiksim, pasibaigs visos bėdos ir angelai sutiks visus, visus ugdytinius“, – pasakoja G. Areliūnienė.

REKLAMA

Negana to, direktorė prasitaria, kad turi dar ambicingesnių planų kitiems metams.

„Turbūt, mūsų bendruomenė labai stipri ir miestelio bendruomenė stipri. Galbūt tikrai, šitas mažas angelų miestas virs į didelį Baisogalos baisiai gražų miestą angelų“, – teigia G. Areliūnienė.

Mokyklos-darželio vartai užveriami kiek vėliau nei įprasta, kad visi užsukę galėtų angelais pasigrožėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų