Niujorke Kalėdinio choro pasirodymas tapo košmaru: šaulys paleido kulkas

Niujorko mieste džiaugsmo įkvėpti turėjęs Kalėdinis choro pasirodymas tapo tikru košmaru. Ant vienos žinomiausių miesto bažnyčios laiptų pasirodęs šaulys ėmė į visas puses leisti kulkas. Jį nukovė tarp žiūrovų buvę du policijos pareigūnai.

Susišaudymą tarp šaulio ir policijos pareigūnų užfiksavo čia tik ką įvykusio Kalėdinių giesmių koncerto pasiklausyti atėjęs Niujorko gyventojas. Kol aplink Šv. Jono Pranašo katedrą aidi šūviai, pora persigandusių žmonių nuo kulkų slepiasi tiesiog už žibinto.

Du Niujorko policininkai įvykio vietoje atsidūrė atsitiktinai. Jie taip pat klausėsi Kalėdinių giesmių, o joms tik pasibaigus pasipylė aidintys šūviai. Tik pareigūnams paleidus maždaug 15 kulkų šaulys susmunka. Įvykio liudininkai sako, kad prieš tai vyras ne kartą šaukė, kad pareigūnai jį nušautų.

„Negalėjau patikėti tuo kas dedasi. Tai buvo tiesiog neįtikėtina. Kai galiausiai suvokiau, kad tai tikras susišaudymas, pradėjau bėgti kaip išprotėjusi“, – sako įvykio liudininkė Judy Romer.

Susišaudymo metu be šaulio ginkluoto dviem pusiau automatiniais ginklais, niekas rimčiau nenukentėjo. Šaulys, kuriam buvo per 50 metų, nuo šūvio sužeidimų mirė ligoninėje. Prieš tai jis spėjo paleisti apie 20 šūvių. Niujorko policijos komisaras sako, kad vyras teisėsaugai buvo žinomas dėl ne vieno įvykdyto nusikaltimo. Visgi kodėl jis nusprendė pradėti šaudyti prie bažnyčios kol kas nėra nežinoma. Tiesa, gali būti, kad jis ruošėsi didesniam išpuoliui.

„Radome kuprinę, kuri manome priklausė užpuolikui. Viduje buvo pilnas kanistras degalų, virvė, viela, keli peiliai, Biblija ir lipni juosta“, – pasakoja Niujorko policijos komisaras Dermot Shea.

Pareigūnai taip pat sako, kad išvengti aukų padėjo ir tai, kad dėl koronaviruso ribojimų, kasmetinio koncerto įprastai sutraukiančio minias, pasiklausyti atėjo gerokai mažiau žmonių nei įprasta. Daugelis susišaudyme atsidūrusių niujorkiečių spėjo pabėgti ar rasti priedangą.


Rašyti komentarą...
u
ui
2020-12-14 17:34:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
na va, kaip gražu ...pas jus Niujorke .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų