Nevaldomo vyro įsiūtis – išdaužė tėvų automobilių langus statybine palete ir sužalojo pareigūną

Į policiją kreipėsi persigandę tėvai dėl agresyviai nusiteikusio sūnaus elgesio. Į įvykio vietą atskubėję keli pareigūnų ekipažai susidūrė su išties agresyviai nusiteikusiu vyriškiu, kuris ne tik išplūdo jam norinčią padėti medikę, bet ir nuolat grasino pareigūnams. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Įniršio apimtas vyriškis tėvų buvo neįleistas į namus. Kerštaudamas jis pagriebė statybinę paletę ir suniokojo kelkraštyje stovintį tėvų automobilį.

Grumtynių metu su stambiu vyriškiu nukentėjo vienas iš pareigūnų. Policininkams neliko nieko kito, kaip panaudoti ašarines dujas ir uždėti agresyviai nusiteikusiam vyriškiui antrankius.

„Aš norėčiau, kad man atsipūsti duotų, aš noriu atsipūsti greitojoje“, – įsakmiu tonu pareigūnams nurodinėjo jis.

Pareigūnas įspėjo sulaikytąjį, kad jį tuoj apžiūrės medikė. Nors su juo buvo bandoma susitarti draugiškai, vyriškis nenustojo reikšti visiems pretenzijas.

„Tu man gali ką nors įlašinti? Ar tu supranti, pas mane buvo linzės, supranti kas yra vanduo? Ir man į jas įvarė dujų. Jos įsigėrė dujom ir man dabar graužia rageną. Turi man kažką įlašinti, nes jei neturi eik iš čia“, – medikę auklėjo sulaikytasis.

Visą situaciją žiūrėkite laidoje „Farai“ šiandien 19:30 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-04-22 21:13:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kulka į sąnarį reikėjo paleist but be dujų apsiramines
Atsakyti
0

N
Na
2021-04-22 21:13:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kulka į sąnarį reikėjo paleist but be dujų apsiramines
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų