„Kaimo erelis“ įklimpo iki ausų: lakstė be teisių girtas su mamos automobiliu

Pareigūnai gavo pranešimą dėl smurto artimoje aplinkoje. Paskambinęs asmuo pranešė, kad vyras sudavė per veidą moteriai. Pareigūnams vykstant į vietą pranešėjas patikslino, kad smurtautojas pabėgo. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Vykstant į nurodytą vieta pareigūnai pastebėjo pusiau į griovį įvažiavusį „VW Golf“. Liudininkės teigimu, vairuotojas iš įvykio vietos pabėgo. Remdamiesi liudininkų parodymais, pareigūnai spėjo, kad pranešimas dėl smurto ir eismo įvykis buvo tarpusavyje susiję.

Vienas pareigūnas liko tirti eismo įvykio aplinkybių. Kitas automobiliu leidosi ieškoti bėglio. Pareigūnai greitai įsitikino, kad mažuose miesteliuose naktimis verda gyvenimas

Bėglys pats atėjo į eismo įvykio vietą

„VW Golf“ piruetai ant kelio sutarukė būrį smalsuolių. Gyventojai spėjo, kad automobilio vairuotojas galėjo pasišalinti su „Audi“ markės automobiliu.

Ieškant bėglio, vėl buvo grįžta į pradinį tašką, o jame – siurprizas. Tarp gyventojų stoviniavo vyrukas galimai vairavęs „VW Golf“.

Vaikino pavardė atitiko ieškomo asmens pavardę. Pilietis tvirtino nieko nežinąs nei apie Audi, nei apie eismo įvykį.

„Aš niekur nebėgau, kokia dar „audinė“? Aš iš tikro nevairavau“, – savo kaltę neigė vyriškis nubrozdintu veidu, kuriam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Vaikinas be teisių važinėjo jau kurį laiką

Dar viena kaimo gyventoja patvirtino, kad sulaikytasis nuolat lakstydavo po kaimą su mamos automobiliu, nors net neturi vairuotojo pažymėjimo.

„Aš matau, iš darbo važinėju, jis nuolat veža motiną iš darbo. Jei aš važiuoju ant septyniadešimt ar devyniasdešimt, tai jis taip pralekia, kad net nežinai, kas pravažiavo“, – tvirtino moteris.

Remiantis liudininkų parodymais vyriškis buvo sulaikytas. Pasak kaimo gyventojų, būtent šis vyriškis ir bandė organizuoti savo mamos automobilio nutempimą, tačiau prieš moterį ranką pakėlė greičiausiai ne jis.

REKLAMA

Visgi sulaikytasis neprisipažino vairavęs ir bandė apkaltinti kaimyną. Kaltinimai sulaikytajam tuo nesibaigė, nes į pareigūnus kreipėsi vyresnio amžiaus vyriškis. Jis pareiškė, kad šis vyrukas sulaužė jam ranką.

Kas iš tikrųjų smurtavo prieš moterį ir kuo baigėsi paini situacija žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
G
Golf
2021-04-06 20:46:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išdrąskė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų