Naktį į butą įsibrovę vyriškiai reikalavo pinigų: įbauginti bandė primityviais metodais

Į policijos pareigūnus kreipėsi moteris, kuri teigė, kad į jos namus įsibrovė du agresyviai nusiteikę vyriškiai. Atvykę nurodytu adresu pareigūnai pastebėjo iš kiemo išvažiuojantį automobilį ir nusprendė patikrinti keleivius. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera. 

Vienas iš automobilyje buvusių vyriškių paaiškino, kad buto šeimininką vežasi aptarti piniginių reikalų. Esą vyriškis pradangino jų sąžiningai uždirbtus pinigus.

„Pažįstu juos. Ir pas vieną, ir pas kitą dirbau aš. Pradėjo mane kambaryje mušti“, – teigė nukentėjusysis, kuris buvo apstumdytas savo sugyventinės ir jos nepilnamečių vaikų akivaizdoje.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktį į butą įsibrovę vyriškiai reikalavo pinigų: įbauginti bandė išbandytais metodais

Nekviesti svečiai pareigūnams dėstė, kad vyriškis iš autovežio pasisavino ten laikytus tris ar keturis tūkstančius eurų. Tiesa, savo elgesyje jie neįžvelgė nieko blogo.

„Kviečia policiją be reikalo. Jei tau iš tralo pavogtų pinigus ir tu tą patį darytum. Ar lauktum, kol jie tuos pinigus pragertų bomžai?“, – pareigūnams dėstė vienas iš sulaikytųjų.

Moteris patvirtino savo sugyventinio versiją. Į namus įsibrovę du piliečiai apstumdė vyriškį ir net jų dukterį.

Vienam iš įsibrovėlių nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Piliečių duomenys buvo užfiksuoti. Jiems pasisekė, nes buto šeimininkas nutarė nerašyti pareiškimo. Dėl savo elgesio jie buvo įspėti ir paleisti namo.

Visą reportažą žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų