Netyla gandai dėl Trumpo santuokos: Melania jį paliks netrukus po išsikėlimo iš Baltųjų rūmų?

Už Atlanto nesibaigiant rinkimų dramai, ir Donaldo Trumpo aplinkai vis dar kalbant apie antrą prezidento kadenciją – rinkimų laimėtoju įvardijamas Joe Bidenas jau telefonu labinasi su užsienio šalių vadovais. O jo žmona Jiil Biden pamažu ruošiasi eiti pirmosios ponios pareigas. Tuo metu pasaulio spauda pastarosiomis dienomis aptarinėja išeinančią pirmąją ponią Melania Trump, mat esama gandų, kad ji paliks Trumpą netrukus po to, kai jis išsikels iš Baltųjų rūmų.

Melania Trump likus dviem savaitėms iki JAV prezidento rinkimų, pasibaigus antriems varžovų debatams prie tribūnos pasveikino savo sutuoktinį prezidentą. Tačiau papozavus nuotraukoms netrukus šiam parodė, kad nenori būti susikibusi rankomis. Ir tai tik viena iš daugelio pastaraisiais metais užfiksuotų akimirkų, kai ji nedemonstruoja susižavėjimo D. Trumpu. Kartais jis net turi jos paprašyti, kad nusišypsotų.

Ir balsuoti šiuose prezidento rinkimuose ji atėjo ne kartu su prezidentu, o kitą dieną.

Pasaulio spauda skelbia, kad tai ne šiaip sutapimai ar nesusipratimai – Melania Trump esą skaičiuoja dienas, kada pagaliau D. Trumpas paliks Baltuosius rūmus, kad pagaliau su juo išsiskirtų. Apie tai atvirai prabilo ir viena D. Trumpo buvusi patarėja. Apie subyrėjusią pirmosios poros santuoką ji paskelbė dar 2018 m. Skelbiama, kad Donaldas ir Melania yra sudarę ir priešvedybinį susitarimą, kuris padėtų jiems lengviau išsiskirti ir pasidalinti turtą.

Tuo metu išrinktojo JAV prezidento žmona Jill Biden, jau ruošiasi imtis pirmosios ponios pareigų.

1951-aisiais gimusi Jill su Joe Bidenu kartu gyvena nuo 1977-ųjų – per 40 metų. Jill tikisi tapusi pirma ponia išlaikyti darbą Šiaurės Virdžinijos bendruomenės koledže – ji ilgus metus dirba mokytoja.

Bet Baltuosiuose rūmuose išrinktieji galės apsigyventi tik po sausio 20-ąją turinčios įvykti inauguracijos. O kol kas Donaldas Trumpas daro viską bandydamas įrodyti, kad nepralošė rinkimų. Nepaisant to, Joe Bidenas sako, jau padėjęs darbų perėmimo procesą.

„Norėjau pasveikinti jus ir Kamalą Harris!“, – sako Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas.

REKLAMA

Išrinktąjį prezidentą su laimėjimu jau pasveikino Prancūzijos, Vokietijos, Airijos ir Britanijos lyderiai.

„Neabejoju, kad ir toliau tvirtai, ir artimai bendrausime su amerikiečiais“, – pasakoja britų premjeras Borisas Johnsonas.

EVT pirmininkas jau planuoja susitikimą su Bidenu. Bet Trumpo dešinioji ranka – JAV valstybės sekretorius, kaip ir pats Trumpas užtikrintai kartoja, jog rinkimus laimėjo Trumpas.

„Bus sklandus perėjimas prie antros Trumpo administracijos. Gerai? Mes pasiruošę. Pasaulis stebi, kas vyksta. Mes suskaičiuosime visus balsus. O kai procesas baigsis – bus paskirti rinkikai“, – teigia JAV valstybės sekretorius Mike Pompeo.

Teismai keliose valstijose jau atmetė kelis Donaldo Trumpo komandos skundus dėl esą masinio balsų klastojimo, mat kartu su skundais nebuvo pateikta jokių to įkalčių ar įrodymų. Bet prezidento komanda nepasiduoda, vėl kreipėsi į teismą Mičigane reikalaudami nepripažinti rezultatų, kol nebus patikrinti visi balsalapiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų