• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus centre prie įžymiojo vamzdžio Neries krantinėje nusimaudyti sumanęs vyriškis sukėlė ant kojų gelbėtojus ir policiją. Alkoholio padauginusį vyrą ėmė nešti srovė, vyras ėmė skęsti.

Vilniaus centre prie įžymiojo vamzdžio Neries krantinėje nusimaudyti sumanęs vyriškis sukėlė ant kojų gelbėtojus ir policiją. Alkoholio padauginusį vyrą ėmė nešti srovė, vyras ėmė skęsti.

REKLAMA

Vyrą nunešė iki Baltojo tilto, kur jį ištraukė gelbėtojai.

Liudininkas užfiksavo, kaip vakar apie 21-ą valandą Vilniaus centre Nerimi plaukia vyras. Sunkiai besikapanojantis vyras policijos neklausė ir plaukti į krantą atsisakė.

Prie Baltojo tilto didžiulis sujudimas: važiavo gelbėtojai, medikai, papildomos policijos pajėgos.

Žmonės pranešė, kad tarp Žaliojo ir Baltojo tiltų pastebėjo skęstantį plaukiką, anot žmonių, jis tai panirdavo, tai vėl iškildavo, todėl ne vienas praeivis puolė skambinti visoms tarnyboms. Į įvykio vietą iš Antakalnyje įsikūrusios komandos su vandens motociklu skubėdami gelbėtojai pakeliui pamatė dar vieną vandenyje besimurkdantį vyriškį, jį ištraukė į krantą.

Rastas ir sugėrovas prie Baltojo tilto vis dar plaukti bandančio vyro. O pastarasis į krantą neplaukia net ir varomas policininkų, kai krantinėje pilna žiūrovų, visi stebi ir laukia, kuo viskas baigsis.

REKLAMA
REKLAMA

Nelaukęs, kol atlėks vandens motociklas, vienas gelbėtojas šoka į vandenį ir plaukia vandens nešamo vyro link. Praplaukdamas pro Baltąjį tiltą įkaušęs maudynių upėje mėgėjas dar šaukė, kad jam viskas gerai, jis tiesiog maudosi, tačiau vėliau jis jau nutilo, matyt, drąsuolio jėgos baigiasi. Vyras girtas, maždaug už kilometro aukštyn upe krantinėje Žvejų gatvėje jis gėrė su bičiuliais. Du nusprendė atsigaivinti ir šoko maudytis. Galiausiai ir antrą skęstantįjį pavyksta sučiupti. Gelbėtojai plaukiką ir jį laikantį narą tempė į krantą. Pusnuogį vyrą ugniagesiai kėlė ant krantinės.

REKLAMA

Plaukikas iš pradžių perduotas medikų apžiūrai. Prie garsiojo Vilniaus vamzdžio, kur viskas prasidėjo, vakarą leido keli vyriškiai. Vienas jau irgi išsimaudęs, jo maudynes nutraukė gelbėtojas – išvilko į krantą. Vyrai sužinojo, kuo baigėsi jų sugėrovo maudynės, ir džiaugiasi, kad jis nenuskendo: „Policija surado, išgelbėjo ugniagesys, jo daiktai likę, mes viską atiduosim. Gerai? Telefoniukas jo. Vargoniukų klausom va.“

Vyrai pasakoja, kad su srovės nuneštu Tomu susipažino neseniai, pažintį šventė prie surūdijusios miesto pažibos, prie garsiosios Krantinės arkos.

REKLAMA
REKLAMA

Greitosios brigada apžiūrėjo prie Baltojo tilto išgelbėtą vyruką: paaiškėja, kad medikų pagalbos vyrui nereikėjo. Išgelbėtasis visai girtas, todėl jį pasiima policija. Prie vamzdžio draugai jo vis dar laukia su muzika: „Vargonai! Kas čia per muzika… – Jis paleido čia? – Čia aš. Ne, tas tai rusišką klauso. Koks jo vardas? Tomas gal. Tomas. – O tai jūs jį čia suradote? – Ne, mes prie šviesoforo. – Ir jis čia įšoko ir nuplaukė? – Jie abudu iššoko ir jis ten nuplaukė.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Krantinėje prie vamzdžio ne tik plaukiko drabužiai ir daiktai: stovi ir nugertas stipraus alkoholio butelis. Gerdami vyrai perkaito ir nusprendė atsivėsinti.

Vienas liudininkas užfiksavo: prie Baltojo tilto ištrauktas jėgas atgavęs plaukikas pradėjo daužytis tarnybinėje mašinoje, todėl prireikė jį tramdyti, kad girtas vyras nesuniokotų mašinos.

Vyras labai piktinosi, kad pareigūnai jam sutrukdė maudytis. Patruliai dar nuo Baltojo tilto plaukikui šaukė tučtuojau plaukti į krantą, tačiau vyras daug kartų pakartotų nurodymų neklausė, rėkė, kad jam viskas gerai, kad jį paliktų ramybėje. Jau ištrauktas vyras policijai nusprendė nesakyti, kur paliko drabužius ir daiktus. Todėl prie vamzdžio laukiantys draugai savo bičiulio taip ir nesulaukė: pareigūnai nusprendė bausti lėbautoją už pasipriešinimą policijai, todėl beveik nuogą išveža į komisariatą.

37-erių metų plaukikui nustatytas lengvas girtumas, pradėta administracinė teisena.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų