Nerijus jau 5 metus miega ant močiutės grindų: gyvenimą sujaukė automobilio avarija

Trisdešimtmetis Nerijus ilgai skendo alkoholio liūne ir dėl to buvo apleistas visų artimųjų. Jo išsižadėjo mama, o močiutė, pas kurią vyras dabar glaudžiasi, yra atvira – ji nemyli savo anūko. Nerijus tikina norintis tik vieno – atsistoti ant kojų ir palikti močiutės namus. Jam padėti bandė „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva.

Dėl prieš 5 metus įvykusios avarijos, kurią sukėlė apsvaigęs nuo alkoholio, Nerijus neteko darbo ir iš arti pamatė, kaip atrodo mirtis. Nuo to laiko vyras glaudžiasi pas savo močiutę.

„Mano situacija kritinė. Neturiu kur gyventi, ieškau bet kokio prieglobsčio, man tikrai nėra svarbu. Jeigu nėra tarkim ūkyje kažkokio darbo ar apgyvendinimo, eičiau į globos namus ar į vienuolyną, kas man buvo rekomenduota. Aš tikrai nebenoriu likti šitame rajone, nes jaučiu čia didelę psichologinę baimę“, – pasakojo Nerijus.

Kartu su Nerijumi pas močiutę gyvena ir jo mamos apleisti broliai, seserys ir jų vaikai. Vietos namuose nedaug, todėl Nerijui tenka miegoti ant grindų, siaurame koridoriuje.

„Aš noriu prieš mirtį pabūti viena ramybėje“, – sakė vyro močiutė, o paklausta, ar myli savo anūką, moteris buvo atvira. 

„Nelabai. Tiesiai šviesiai – nelabai. Jį nelabai kas ir myli. Nežinau kodėl, bet jis man nelabai prie širdies. Jis man ir kokių saldainių ar kokį pyragėlį nuperka, tam kartui pasėdžiu, pakalbam ir viskas. Ne prie širdies“, – pridūrė moteris.

Gelbėtoja Rūta, kartu su Nerijumi ir jo močiute nuvyko pas vyro mamą Liną ir pabandė paprašyti laikino prieglobsčio, tačiau moteris nesutiko atverti savo buto durų.

„Tuoj gausi į snukį. Ar aš tave kviečiau? Vežk tą sūnų kur nori“, – pro buto langą rėkė agresyviai nusiteikusi Lina.

Nerijus pasakojo, kad jo ir mamos ryšys nutrūko jau seniai. Dėl moters priklausomybės alkoholiui jai buvo atimtos motinystės teisės.

Nerijaus močiutė atskleidė dar vieną vyro gyvenimo detalę – jis turi dukrą.

„Jis labai kovojo už tą dukrą, bet ji jam neliko. Jai gal metukai ar du. Kiek ji buvo ligoninėje, tiek jis buvo prie jos, ant rankų nešiojo“, – pasakojo moteris.

Ar Rūtai pavyko rasti Nerijui naujus namus, žiūrėkite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
J
Jolanta
2021-05-10 10:13:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ten brudas yra ne motina, jeigu savo vaiko atsisako.
Atsakyti
-1

t
taigicia verusele vel siaucia.
2021-05-10 22:17:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
idomu ar pasiule rutai pabuciuot virsaiciui i viena vieta.
Atsakyti
0

N
Na
2021-05-09 18:56:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia problema rimta. Bet ir jis, kad geria, tai genai. Močiutė gera, kad glaudžia bent taip, bet ir ji matosi ne pėščia. Reikia kažkaip jaunam vyrui ant kojų stotis, bet. Kodėl nėra darbo? O jei yra, tai gali gi pasinuomot kokį bendrabučio tipo kambarį. Tikiu, kad jam tik reikia parodyt kaip gyvenimas veikia ir viskas bus gerai. Dar tik 30 metų, vis dar gali pasikeisti tas gyvenimas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų