Rankų netekęs Matas – vienu žingsniu arčiau svajonės: sujaudinti „TV Pagalbos“ žiūrovai paaukojo įspūdingą sumą

Visai neseniai populiarioje TV3 laidoje „TV Pagalba“, pasirodė Matas Gudauskis, kurio istorija sukrėtė visą Lietuvą. Abiejų rankų netekęs jaunas vyras atėjo su prašymu padėti, nes, jei nori ir vėl gyventi pilnavertį gyvenimą, jam reikalinga operacija.

Tačiau net ir pats Matas nesitikėjo, kad „TV Pagalbos“ komanda ir čia jį išgirdę žmonės bus tokie jautrūs, supratingi, ir, svarbiausia, pasirengę Matui grąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Po laidos Matas sulaukė didžiulės aplinkinių paramos – nepažįstamieji, siekdami palengvinti jo kasdienybę, paaukojo daugiau, nei 202 tūkst. eurų. Matui pagelbėti ir prie jo operacijos prisidėti siekė tiek pavieniai žmonės, tiek ir įvairios įmonės, ar net emigrantai, kurie neliko abejingi jaunuolio pagalbos šauksmui.

Matas neslėpė – kai nusprendė savo istorija pasidalinti televizijoje, žmonių gerumo tikėjosi, tačiau negalėjo nė pagalvoti, kad istorija nuaidės taip toli. „Dabar atsirado labai daug žmonių, kurie rašo, dalijasi mano istorija, nori padėti. Tačiau pasirodymas „TV Pagalboje“ tapo didžiausiu sprogimu – po to, tikriausiai, buvo surinkta dvigubai daugiau, nei iki tol. Ir pats įtikėjau, kad iki operacijos liko labai nedaug“, – besišypsodamas sakė M. Gudauskis.

Praėjusiais metais Matas nė nebūtų pagalvojęs, kad jo gyvenimas gali būti sudrebintas iš pamatų. Matas gyvenimu išties mėgavosi – turėjo darbą, merginą ir netgi planavo vestuves. Tačiau vienas įvykis viską pakeitė negrįžtamai.

Bedirbant su elektros montavimu, nutiko nelaimė – smogė aukštos įtampos srovė. Matas per stebuklą išgyveno, tačiau neteko abiejų rankų, o jo bendradarbis mirė vietoje... Atkaklusis Matas nusprendė, kad visko taip nepaliks, o gyvenimas tarp keturių sienų – ne jam. Sužinojęs apie bionines rankas – rankų protezus – kurie galėtų atstoti tikrąsias rankas, jis panoro operuotis. Tiesa, tokia operacija – be galo brangi. Vienos rankos kaina – 200-260 tūkst. eurų.

Po apsilankymo laidoje, 31 metų Matas ne tik patikėjo žmonių gerumu, bet ir vienu žingsneliu arčiau priartėjo ir prie savo svajonių operacijos.

„TV Pagalba“ – darbo dienomis, 16.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
G
Gražina
2021-05-07 19:18:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Džiaugiuosi, kad žmonės neliko abejingi. Dieve, duok jam jėgų ir sėkmės surinkti lėšų antrai rankai.
Atsakyti
-4

E
Ema
2021-05-08 04:03:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zinot pastoviai galvoju,kokia valdzia buvo anksciau ,dabar,juk kaip zmogui kai tokia nelaime,visada padeda zmones.Be isipereigojimu,irodinejimu,tiesiog is sirdies.O kur valdzia su savo dingusiais vagonais,pastatytais dvarais,aisku is kokiu pinigeliu,nes visiems aisku ,kad is atlyginimo tu nepastarysi.Kur jie?O pasrodo tik aidas,nera ju kai beda.Vargiai jie zino,kaip zmones is vis gyvena ir kas kuom kvepuoja.Baudas zmonems israsyti,cia jie pirmi.O toliau ir kyla klausimas,ar mes ja turim,ar tai tik vaizduote,jei kas zmogui atsitinka ju nera,vaikams padet nera,tauta pinigus renka,O KUR JIE TAUTOS ISRINKTIEJI?
Atsakyti
0

A
Aurelija
2021-05-08 15:21:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visada padeda tik tie kurie mažiau turi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų