„TV pagalbos“ žvaigždei Morkūnui šiandien – ypatinga diena: ją švęs operacinėje

Gegužės 5-ąją savo 36-ąjį gimtadienį švenčia „TV pagalbos“ žvaigždė, veterinaras Paulius Morkūnas. Vyras naujienų portalui tv3.lt papasakojo, kad gimtadienio sveikinimų lavina darbo nestabdo, todėl šią dieną praleis ne tik su mylimais artimaisiais, tačiau ir operacinėje.

22

Veterinaras Paulius sako, kad nepaisant susiklosčiusios pandemijos praėję metai buvo geri – visa šeima išliko sveika, o tai, pasak jo, šiuo metu turbūt ir yra svarbiausia.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paulius Morkūnas

Visi Pauliaus gimtadieniai iki praėjusių buvo ypatingi savaip: 30-ąjį atšventė su gausia draugų ir šeimos narių kompanija, o vėliau kasmet vykdavo į užsienį, kur šviečia ir maloniai veidą glosto saulė. Tačiau pernai didelę gimtadienio šventę teko atšaukti ir viltis, kad po metų galės vėl susitikti su draugais. Deja, bet ir šiemet niekas nesikeičia – šią gražią dieną jis praleis tik pačių artimiausių žmonių rate.

Nebėra kaip su draugais susitikti. Nebent tėveliai atvažiuos pasveikinti, nes jie yra abu skiepus gavę. Draugų tikrai jokių nebus. Žinoma, norisi kažkokios šventės ir vis galvoji kada jau bus galima, bet panašu, kad nieko perspektyvaus priekyje nėra. Ligų vis dar daug, baisu susirgti, todėl ir šiemet minėsime minimaliai šeimos rate“, – sako jis.

Gimtadienis operacinėje

Tačiau vis dar sudėtinga koronaviruso situacija nesukliudė sveikinimams pasiekti Paulių.

„Darbuotojai nuo pačio ryto visi sugužėjo ir pasveikino. Brolis, šeima jau pasveikino. Aišku, sveikinimai plaukia nuo pat ryto, daugybė žinučių, net nežinau kada į jas visas atsakysiu, tikriausiai prireiks savaitės“, – šypsosi jis.

Tačiau gimtadienis neatitraukė garsiausio šalies veterinaro nuo darbų – šiandien jo laukia sudėtingas ligonis, kuriam reikalinga operacija.

„Mano gimtadieniai nebūna tokie, kad nieko nedarau. Greit teks ir sunkų ligonį operuoti. Ar gimtadienis, ar Nauji metai, ar Kalėdos nesvarbu – darbas yra darbas ir gyvūnams padėti reikia. Nėra, kada atidėti. Jeigu žmogus prašo pagalbos, nesakysiu, kad palauk, nes šiandien mano gimtadienis, padarysiu rytoj. Aš myliu, ką darau, tai šiandien tai ir darysiu“, – sako jis.

REKLAMA

Dėkingas už viską

Paulius sako, kad sau palinkėtų tik poros dalykų – stabilumo ir sveikatos, nors šios gal linkėti ir šiek tiek per anksti.

Palinkėčiau sau stabilumo, sveikatos. Kai tau 36 metai, gal anksti sveikatos linkėti, bet ji labai svarbi. Jeigu nori siekti aukštų tikslų, tai sveikata yra labai svarbi.

Šiandien labai daug palinkėjimų gavau ir išlikti tokiu, koks esu. Iš tiesų manęs niekas nepakeitė – televizija, atsiradęs viešumas – koks buvau prieš 30 metų, vis dar toks pats ir esu. Tad linkiu sau ir toliau tokiu išlikti, nesikeisti iki pat gyvenimo galo“, – šypsosi jis.

Nors dažniausiai esame įpratę per gimtadienius girdėti mums patiems skiriamus gražiausius žodžius, tačiau šiandien Paulius nestokoja padėkų ir savo šeimai už tai, kad priima jį tiek daug dirbantį, darbui atsidavusį žmogų.

„Esu dėl to jiems labai dėkingas, už visą palaikymą, kurį jaučiu visuose gyvenimo žingsniuose. Taip pat labai myliu ir vertinu visus savo klientus, visus šuniukus ir kačiukus, nes jie man labai svarbūs“, – priduria jis.

Gimtadienis, diena kai galime pasidžiaugti tuo ką turime šalia savęs. Šiandien būtent taip ir padarysiu. Kiekvienas...

Posted by Paulius Morkūnas on 2021 m. gegužės 4 d., antradienis


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2021-05-05 12:20:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuoširdžiausi sveikinimai !
Atsakyti
-1

Z
Zita
2021-05-05 12:27:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su gimtadieniu Aiskauda Pauliau.Būkit laimingas.
Atsakyti
-1

Z
Zita
2021-05-05 12:30:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su gimtadieniu daktare Pauliau. Būkit laimingas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų