Neįtikėtini namų papuošimai: žmonės negaili ir daugiau nei pusės milijono lempučių

Daugelyje Europos šalių dėl koronaviruso uždarius kalėdines muges ir kitas pasilinsminimo vietas, kai kurie europiečiai kalėdinę nuotaiką kuria šventinėmis instaliacijomis puošdami savo namus. Štai Vokietijoje ir Austrijoje kai kurie gyventojai namams puošti negaili ir daugiau nei pusės milijono lempučių.

Nedideliame šalies rytuose esančiame Bad Tatzmannsdorfo miestelyje – tikras šventinės nuotaikos ištroškusių austrų traukos taškas. Namą supančiame sode pakabinta daugiau nei 600 000 lempučių. Taip pat įrengta 180 įvairiausių instaliacijų. Kai kurios iš jų net devynių metrų aukščio. Šventinės dekoracijos ir kitos puošmenos užima net penkių tūkstančių kvadratinių metrų plotą. Beje, įspūdingas dekoracijas jau ne pirmus metus savo kieme įrengiantys šeimininkai nepamiršta ir lankytojų saugumo.

„Sukūrėme vienpusę judėjimo sistemą, todėl žmonių keliai nesusikerta. Kelias pažymėtas, žmonės turi nešioti kaukes. Visus atvykstančius taip pat užregistruojame, todėl čia nieko blogo negali nutikti“, – sako instaliacijų savininkė Sabine Gollnhuber.Įspūdingas dekoracijas įsirengė ir šis Vokietijos Kriftelio miesto gyventojas. Netoli Frankfurto gyvenantis pensininkas, buvęs elektrikas ir kalėdinių šviesų šou aplink savo namą kuria jau 40 metų. Šiemet dėl koronaviruso ribojimų uždarius pasilinksminimo vietas, jo sukurtos dekoracijos sulaukia kaip niekada daug dėmesio.

„Šiemet neveikia Kalėdų mugės, todėl žmonės kalėdinės nuotaikos ieško kitur. Tokių namų kaip mano nėra daug, todėl žmonės čia ir ateina“, – pasakoja instaliacijų savininkas Bernhard Daubitz.

Beje, vyras savo kalėdinių instaliacijų pagalba renka ir labdarą. Pasigrožėti papuošimais atėję žmonės jau suaukojo keletą tūkstančių eurų sunkiai sergantiems vaikams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų