Neįtikėtina pramoga Kalifornijoje: mėgautis dinozaurų parku siūlo net neišlipus iš automobilio

Kalifornijoje ir toliau griežtinant judėjimo ribojimus dėl plintančio koronaviruso, dinozaurų gerbėjai sugalvojo kaip pakelti namuose pavargusių būti amerikiečių nuotaiką. Įkūrė didžiausią dinozaurų parką šalyje, po kurį saugiai galima pasivažinėti neišlipus iš automobilio.

Po Kalifornijoje įrengtą dinozaurų parką pasivažinėti nusprendę lankytojai išties gali pasijusti tarsi garsaus filmo „Juros periodo parkas“ veikėjai. Didžiulėje automobilių stovėjimo aikštelėje įsikūrė 70 dinozaurų.

Nors dėl koronaviruso suvaržymų parko lankytojai iš automobilių išlipti negali, kai kurie dinozaurai patys ateina apžiūrėti automobilių. Kiekvienas priešistorinis gyvūnas čia sukurtas itin kruopščiai. Siekiant, kad jie būtų kuo panašesni į tuos, kurie gyveno prieš milijonus metų.

Dinozaurai, tarp kurių ir tokie plėšrūnai kaip tiranozauras reks ir spinozauras, riaumoja, mojuoja iki 25-ių metrų siekiančiomis uodegomis ir šiepia nasrus. Čia iš arti taip pat galima pamatyti Triceratropso ir kitų garsiausių dinozaurų rūšių imitacijas.

Tiesa, pasivažinėjimas po stovėjimo aikštelę paverstą dinozaurų parkų nepigus. Vienam automobiliui kainuoja pusšimtį dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų