Naudoto „Ford Focus“ apžvalga: neįvertintas miesto hečbekas

TV6 laida „Autopilotas“ tęsia naudotų automobilių apžvalgas ir šį kartą sėda už trečiosios kartos „Ford Focus“, turinčio 999 kubinių centimetrų Eco Boost variklį ir automatinę greičių dėžę, vairo.

Šis modelis atsirado 1998 metais, kaip pakaitalas iki tol gamintam ir sėkmingai pardavinėtam „Ford Escort“. O laidoje apžvelgiama trečioji karta startavo 2010 metais.

Pirkėjams automobilis buvo parduodamas su trimis skirtingais kėbulo tipais: sedano, universalo bei pačio populiariausio – hečbeko. Variklių pasirinkimas svyravo nuo 1 iki 2,3 litrų darbinio tūrio.

Kalbant apie „Focus“ sunku neprisiminti ir pasaulyje pripažinto bei puikią keturių varomų ratų sistemą turinčio RS modelio. Pastarajam ir priklauso 2,3 litro širdis, kuri generuoja net 350 arklio galių.

Pagrindiniai šio amerikiečio konkurentai – japonas „Mazda 3“ ir vokietis „Opel Astra“. 2010-2017 metų „Astra“ rinkoje galima rasti pradedant kiek daugiau nei 2 tūkst. eurų, o kainos kyla net iki 13,5 tūkst. eurų norint, kad automobilis būtų 2017 metų ir puikaus stovio.

Tų pačių metų gamybos „Mazda 3“ kainos svyruoja nuo 7 tūkst. iki 13 tūkst. eurų.

AUTOGIDAS.LT svetainėje trečiosios kartos „Ford Focus“ automobiliai šiuo metu kainuoja nuo 3 tūkst. iki 10 tūkst. eurų.

„Automatinės pavarų dėžės šiame automobilyje stokoja ilgaamžiškumo. Kad išvengtumėte šios problemos, arba rinkitės modelį su mechanine greičių dėže, arba automatinės tepalus keiskite kas 60 tūkst. kilometrų. Taip pat net keli tokių automobilių savininkai užsiminė apie greitai susidėvintį sankabos cilindriuką“, – automobilio silpnasias vietas pastebėjo laidos apžvalgininkas Gintenis Dauparas.

Visą automobilio apžvalgą rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Autopilotas“ žiūrėkite šeštadieniais 10:00 per TV6.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV6 laidą „Autopilotas“.


Rašyti komentarą...
f
focusas
2021-01-17 15:59:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pamirso pamineti kad norint isvengti variklio remonto,keiskite pagrindini (tepalini) dirza kas 60tukst. ir tepalus variklio kas 10tukst.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų