Naglis Šulija papasakojo apie savo aistrą rožėms ir aprodė savo daržo gėrybes

Jau dešimtą sezoną gyvuojanti TV3 laida „Svajonių ūkis“ lankėsi orų pranešėjo Naglio Šulijos šeimos sode, kur savo dienas ir vasaras itin mėgsta leisti žinomas vyras. Naglis papasakojo, kad per karantiną jis turėjo daugiau laiko užsiimti daržininkyste ir net padidino auginamų bulvių plotus, o taip pat aprodė čia savo paties užaugintas rožes.

„Šį pavasarį daug bulvių sodinau, sava bulvė juk pati skaniausia. Aš nepuoselėju iliuzijos išgyventi žiemą su šiomis bulvėmis, jos pasibaigs greičiausiai daug anksčiau, bet vienas kitas bliūdas cepelinų ar kugelis iš šių šviežių bulvių būna tikrai labai skanus“, – teigė TV3 orų veidas.

N. Šulijos šeimos sode, kuriam jau kone 40 metų, surinktos anksčiau labai populiarios obuolių, slyvų, vyšnių veislės, o medžius jis kasmet genėja savo rankomis. Čia taip pat galima paskanauti agurkų, agrastų, braškių, svogūnų ir kitų sodo gėrybių. Pietinėje namo pusėje padedamas savo žmonos N. Šulija vazonėliuose augina paprikas ir pomidorus.

„Čia yra specifinė vieta, nes čia yra namo kampas ir saulė pietinė, todėl čia šilčiausias mikroklimatas aplink visą namą, sodą. Na, ir kam atitinkamai tos šilimos reikia, tai pomidorui ir paprikai. Vat čia ir susistatėme tuos vazonus, jie čia ir gyvena“, – visas savo sodo kerteles aprodė laidos svečias.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naglis Šulija aprodė savo daržą ir sodą

Dar viena sena N. Šulijos aistra – rožės, kuriomis orų pranešėjas papuošė savo namą. Įsigyti šių gėlių jis pats vyko į netoliese esančią augalų mugę Kairėnuose.

„Čia jos auga su visokiomis klaidomis, paklydimais, bet kažkaip užauginome. Šiemet žydėjo kaip reta gausiai ir lauksime gal dar pražydės antrą kartą“, – šypsojosi N. Šulija.

Visą laidos viešnagę orų pranešėjo sode žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

NAUJAS TV3 SEZONAS JAU PRASIDĖJO! Laidą „Svajonių sodai“ žiūrėkite sekmadieniais 11.00 val. per TV3. 

VISĄ LAIDĄ RASITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų