Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Matematikos olimpiados laimėtojas
Matematikos olimpiados laimėtojas
Aš laimėjau 1 vietą, o klasės draugas 3 vietą. Mūsų mokytoja kasdien kalė į galvą{ SVARBIAUSIA MATEMATIKOJE GERAI IR PILNAI IŠANALIZUOTI UŽDAVINIO SĄLYGĄ, Na pvz. Tik pusė mokinių gerai išanalizuoja būsimo partnerio visas savybes, todėl klaidingai apsiveda ir pusė skiriasi...
Reikia keisti mokymo metodiką ,programas, pamokos dėstymą ,o ne tikrinti nemokytų moksleivių žinias. Vėl sovietinė pakazucha ir problemos vertimas ant silpniausių pečių.
Matematika sudėtinga ne tik mokiniams, ji taip pat ir mokytojams. Daugelis mokytojų patys nelabai supranta ką mokina savo mokinius. Tad jei mokytojui yra sudėtingas dalykas, tai ką norėti, kad jis išmokytų vaikus. Tokių mokytojų, kuri vadovaujasi uždavinių sprendimu tik mokytojui skirta knyga. Pats tikrai vargu ar išspręstų. Susimastykime, gal geriau pradėkime nuo mokytojų atestastacijos, gal ir mokytojus vertėtų praegzaminuoti ir atrinkti tik gebančius ir suprantančius, o ne visus norinčius būti mokytojais priimti į darbą. Bloga situacija su mokytojais, dar blogesnė su jų darbo rezultatais - mokiniais. Aiškiai žinome, kad baige vien pedagoginį instituta tikrai negali dirbti mokytojais su aukštesnių klasių mokiniais. Šiems mokiniams reikalinga, kad mokytojas turėtų bet matematikos magistro laipsnį. Tad tuomet pamatytume ir visai kitus mokymo rezultatus. Ir manau, kad mokiniai atspindi tik visą mūsų visuomenės požiūrį į mokslą. Šiandiena berasčiai sėdi valstybės tarnybose, savivaldybėse, seime, europarlamente, vadovauja įmonėms ir visiems tai vienodai. Todėl jaunimas matydamas tokia situacijai nenori mokytis. Pasirodo kurupcija ir kyšiai gali viską, o žinios, mokslas yra nulio verti. Diplomai sėkmingai pardavinėjami, postus užima tikrai ne tie, kurie mokosi, bet tie, kuriems padeda tėvai nupirkti ar kitaip įtaisyti. Valstybės tarnybos auga kaip ant mielų, darbų apimtys mažėja, tačiau darbuotojų skaičius priešingai tik didėja. Tad kam tas mokslas iš vis reikalingas, jei asilai valdo šalį.
@dddd - pritariu. Turiu tik TARYBINĮ (nekorumpuotą) vidurinį išsilavinimą. Bet jau ne juokas, o ašaros, kai net ne vienas su aukštuoju prašė parodyti, kaip skaičiuoti procentus... Kai-kurių "universitetinių" 1998 metais gramatika... nėr žodžių... O ir dabar - kaip būtų be "spelingų"?
Tinginių karta.
Svarbu kad tai būtų naudinga praktikoje. Išmokykite skaičiuoti gramus ir litraža ant prekistalių. Ir kad nekreipti dėmesio į
,, AKCIJA,, , nes pasiskaičiavus gramus , be akcijos būna pigiau.
Bjauru, kai prisimenu 1991 metus. Kaip tik dukra buvo 10 metų. Skirtingai nuo tarybinių, naujieji vadovėliai jau nebuvo pritaikyti išaiškinti vaikui... Išaiškinti galėjo tik mokytojas PRIVAČIAI(!). Turbūt švietime Lietuvoje ir buvo padėti pirmieji komerciniai pagrindai, Tai ir turi me tai, ką dabar turime.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų