Mįslinga žūtis Kaune: leisgyvė moteris rasta po daugiabučio langais

Mįslinga moters žūtis Kaune. Leisgyvė kaunietė rasta po daugiabučio langais. Atvykus medikams, ji jau buvo praradusi sąmonę. Moterį gydytojai dar bandė gaivinti ir skubiai ją vežė į ligoninę, tačiau jos gyvybė užgeso priėmimo skyriuje. Kaip nutiko nelaimė, aiškinasi pareigūnai.

Apie vidurdienį Kaune užfiksuota siaubinga nelaimė užminė mįslę teisėsaugininkams. Prie velnio tuzinu 13 numeriu pažymėto daugiabučio Grušo gatvėje Šilainiuose rasta gulinti pusamžė moteris. Leisgyvę kaunietę vidiniame daugiaaukščio kieme pastebėjo gyventojai. Jie iškvietė policiją ir greitąją medicinos pagalbą. Įtarta, kad 58-erių kaunietė iškrito iš savo buto ketvirtajame aukšte.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mįslinga žūtis Kaune: leisgyvė moteris rasta po daugiabučio langais

Atvykę medikai nelaimėlę jau rado gulinčią be sąmonės, ją suskubo gaivinti ir vežė į Kauno klinikas. Pasiekus gydymo įstaigą, moterį ir toliau bandyta gaivinti, deja, jos širdis nustojo plakti.

Neatmetama versija, kad šiurpi nelaimė galėjo nutikti, kai moteris valė savo buto langus ir neatsargiai persisvėrė. Neišlaikiusi pusiausvyros ir iškrito. Tačiau tiriamos įvairios versijos.

Tikslias tragedija pasibaigusio įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai. Kauno policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.


Rašyti komentarą...
K
Kaimyne
2020-05-04 22:43:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
”Atvykus medikams, ji jau buvo praradusi sąmonę”... ar tikrai? Ji buvo sąmoninga visą laiką, kol buvo įkelta į greitosios automobilį. Ir vis kilnojo vieną koja, dar policininkė jai sakė nekilnot kojos. O jau ji buvo ant neštuvu ir greitoji buvo atvaziavus.
Atsakyti
-2

E
Edita
2020-05-05 10:38:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar galima tikėtis, kad korespondentai kada nors nustos rašyti "pusamžė moteris"?
Atsakyti
0

N
Neatlaike
2020-05-05 08:12:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusižudė dėl kaukių genocido gaila
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų