Klaipėdoje į butą patekę pareigūnai pakraupo: tarp kalno šiukšlių – savininko kūnas

Ilgus mėnesius į įvairias institucijas skambinėję ir prašę iškeldinti kaimyną, kuris bute kaupia šiukšles, o patalpas dezinfekuoti, vieno uostamiesčio daugiabučio gyventojai šokiruoti.

Kol valdininkai ir namo administratoriai derino popierius, kad galėtų patekti į kaupiko butą, šis jame numirė.

Pasak kūną radusių policininkų, jis jau buvo pradėjęs irti, todėl, pasirodo, namo gyventojai kentėjo ne tik šiukšlių, bet ir lavono tvaiką.

Nepakeliama smarvė

Iš šio vyro buto po namą keliaudavo tarakonai. Žmonės skundėsi, kad jis jau ne vieną mėnesį bute kaupė šiukšles. Kaimynai su pasibjaurėjimu pasakojo, kokiomis sąlygomis jie gyvena.

Maža to, šiukšles kaupiantis gyventojas nieko į namus neįsileisdavo. Tad ir iškuopti šiukšlių būdavo neįmanoma.

Kaimynai pasakoja, kad duris jis pravėrė tik kartą, kai atvyko žmonių iškviesti policininkai. Vaizdas šokiravo net pareigūnus.

Tokių kaupikų Lietuvoje ne vienas, tad ir klaipėdiečio butas turbūt atrodo panašiai. Anot gyventojų, be tą kartą atvykusios policijos, daugiau jokio dėmesio iš institucijų nesulaukė.

REKLAMA

Nors dėl kaimyno skundėsi ir savivaldybei, ir daugiabučio administratoriams. Valdininkai bei administratoriai aiškina, kad jų rankos surištos, mat žmogų, kaupiantį šiukšles, gina įstatymai.

„Mes į patalpas negalime įeiti – nei Sveikatos apsaugos skyriaus vyriausioji inspektorė, nei viešosios tvarkos inspektoriai. Taip pat ir policijos pareigūnai neturi teisių be teismo sprendimo. Šituo atveju gyventojų prašome kreiptis į namo administratorių“, – pasakojo Klaipėdos savivaldybės atstovė Salomėja Razutienė.

O kol atsakingų institucijų atstovai tvarkė popierius, administratoriai dezinfekavo laiptinę ir koridoriuje kabino mašinose naudojamus kvapukus smarvė niekur nepradingo.

Kol vieną vakarą nežinia iš kur atsirado savininko giminaitis, kuris atrakino butą, o tada ir paaiškėjo, kodėl žmogus niekam nedarė durų. Jo pradėjęs irti lavonas gulėjo šiukšlių kalnuose.

Gyventojai šokiruoti – kol atsakingos institucijos tvarkė popierius, žmonės kentėjo ne tik atliekų, bet, pasirodo, ir lavono smarvę.


Rašyti komentarą...
B
Bobutė
2020-05-03 17:45:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir dėkui Dievui, kad numirė. Problema išsisprendė, nekalti kaimynai nebevargs. O tokius kaupikus reiktų pripažinti psichiškai nesveikais...
Atsakyti
-10

U
Užjaučiu
2020-05-03 16:32:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip gali nutikti belekam
Atsakyti
-7

P
Paulius
2020-05-03 18:16:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parazitai nekaupkit atliekų butuose
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų