naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mirtina avarija Ukmergės rajone. Kelyje į Molėtus į greitį mažinančią salelę atsitrenkęs automobilis nulėkė nuo kelio ir apsivertė. Žuvo vienas vyras, dar keturi suaugusieji ir vaikas išvežti į ligoninę.

Mirtina avarija Ukmergės rajone. Kelyje į Molėtus į greitį mažinančią salelę atsitrenkęs automobilis nulėkė nuo kelio ir apsivertė. Žuvo vienas vyras, dar keturi suaugusieji ir vaikas išvežti į ligoninę.

REKLAMA

Aukštyn ratais į griovį nulėkė automobilis kelyje Molėtai – Ukmergė. Įvažiuodamas į Liaušius automobilis „Peugeot“ užlėkė ant greitį mažinančios salelės. Nesuvaldytas automobilis nulėkė nuo kelio, nusivertė nuo stataus šlaito ir laukuose apvirto ant stogo.

Avarijos vietoje pasirodė žuvusio vyro artimieji, jie patys mažai ką žino, klausė policininkų, kas galėjo nutikti: „Sako, kad greičio nebuvo, sako, kad kažkas galėjo su mašina atsitikti. Ir vienas, ir kitas liudininkas, ir atseit abu liudininkai pasakė, kad greičio nebuvo.“

Gelbėtojai praneša, kad atvažiavę, automobilyje „Peugeot“ rado prispaustą žmogų, dar 5 žmonės sužeisti ir išlipę iš automobilio. Tris moteris, vyrą ir mažametį vaiką medikai išvežė į ligoninę. Ugniagesiams teko karpyti automobilį: nupjovus duris jie ištraukė žmogų.

REKLAMA

Deja, medikai konstatavo, kad 32-ejų metų vyriškis miręs. Policijos pareigūnai mano, kad automobilį vairavo žuvęs vyriškis.

O žuvusiojo artimieji sako, kad jis negalėjo vairuoti, dar neturėjo vairuotojo pažymėjimo, be to, tai esą paneigė automobiliu važiavusi aštuonmetė žuvusiojo dukra: „Važiavo gyvenimo draugė ir dukrytė. Ir iš jos pusės dar giminės, aš jų nepažįstu. – O žuvo vairuotojas, ar keleivis? – Ne, keleivis. Kiek man sakė, kad ne jisai už vairo. Gyvenimo draugė ir dukrytė sakė, ne, ne tiatė. Nu ką aš žinau, jis dar tik teoriją išsilaikė šeštadienį vakar. Mokėsi teises irgi…“

REKLAMA

Kas vairavo, policija dar aiškinasi. Į ligoninę išvežtas 48-erių metų vyras, 50-metė, 41-erių ir 40-ies metų moterys ir mergaitė. Visi jie sunkesnių sužalojimų išvengė.

Šioje vietoje greitį mažinanti kilpa su salele įrengta maždaug prieš šešerius metus. Avarijų čia dabar nutinka, dažniausiai apsieinama be aukų. Būtent šioje vietoje tai jau antra tokia mirtina avarija. Beveik prieš dvejus metus panašiomis aplinkybėmis apsivertė opelis ir žuvo 38-erių metų vairuotojas.

REKLAMA

Greitį mažinančios salelės daug kur įrengiamos saugumo sumetimais, tačiau kai kuriose salelėse greit, matyt, bus statomi ir kryžiai. Būtent šios saugumo kilpos šonuose labai pavojingi statūs kelio pylimo šlaitai, salelė įrengta į tai neatsižvelgiant.

Pavojingus šlaitus būtų galima atitverti, perkelti salelę į tinkamesnę vietą ar kitaip ją sutvarkyti. Sekmadienį naktį įvykusi avarija socialiniuose tinkluose sukėlė diskusijų bangą, ar tikrai tokios salelės visur reikalingos, jei joms atsiradus įvyksta tokių skaudžių nelaimių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų