Mirtina avarija Trakų rajone – rėžėsi į medį su išsinuomotu keturračiu

Trakų rajone žuvo 25-erių metų keturračio vairuotojas, nukentėjo kartu su juo važiavusi jauna moteris. Aiškėja, kad nelaimė įvyko važinėjant nuomotu keturračiu.

Mirtina keturračio avarija įvyko Trakų rajone, Rūdiškių miške. Keturratis motociklas netoli Bajambalės apie 18 valandą nulėkė nuo miško keliuko ir atsitrenkė į medį. Keturratis vertėsi, jo 25-erių metų vairuotojas žuvo. Kartu važiavusią 27-erių keleivę medikai išvežė į ligoninę.

Kaip įvyko avarija, aiškinasi policijos pareigūnai. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko važinėjant nuomotais motociklais, kiti važiuotynių dalyviai nematė, kaip įvyko nelaimė – esą jaunuolis su keleive atitrūko nuo kitų.

Motociklais važinėję žmonės rado keturratį jau persivertusį ir atsitrenkusį į medį. Gali būti, kad motociklu važinėjosi patirties neturintis jaunuolis. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. 

Į avariją Vilniuje pakliuvo dviratininkas

Įvažiuodamas į Pilaitės prospektą VW vairuotojas nepraleido dviračių taku važiuojančio dviratininko. Vairuotojas sako, kad žiūrėjo į kairę, į Pilaitės prospektu atvažiuojančius automobilius ir nepamatė iš dešinės dviračių taku važiuojančio dviratininko. Smūgis buvo smarkus – dužo priekinis stiklas. Dviratininkas, anot vairuotojo, buvo be šalmo. Medikai dviratininką skubiai išvežė į ligoninę. 

Šiuo atveju vairuotojas privalėjo praleisti dviračiu taku važiuojantį ir gatvę kertantį dviratininką. Išvažiuodami iš šalutinio kelio ar į jį įvažiuodami vairuotojai privalo praleisti šaligatviu ir palei pagrindinį kelią einančius pėsčiuosius, taip pat ir palei pagrindinį kelią važiuojančius dviratininkus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų