Mediciną studijavusi Rūta nustebino daugelį – netikėtai pasukusi kitu keliu įkūrė sėkmingą verslą

TV3 laidoje „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ – išskirtinis pokalbis su vilniete Rūta Merkytė, kuri net aštuonerius metus krimto medicinos mokslus, tačiau viską metė dėl didelės aistros chemijai. Sukūrusi savo kosmetikos liniją šiandien buvusi medikė gali pagrįstai juo didžiuotis, nes net du kartus jis iškovojo aukso medalius parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“.

Natūralią lietuvišką kosmetiką kurianti mergina pasakoja, kad šiandien nuo medicinos nesijaučia atitolusi, o dėl savo sprendimo ji niekada nesigailėjo.

„Visgi tą mediciną rinkausi su intencija, kad pagerinčiau žmogaus sveikatą, būvį, išvaizdą ir psichologinę būklę. Kosmetika yra toks dalykas, kuris teikia malonumą ir tuo pačiu gerina odos būklę. Kosmetika gi sprendžia daug problemų – ir visokias aknes, senėjimo problemas, pigmentaciją ar dermatitą. Tai tam tikra prasme gydytoja likau, bet tik lengvesne forma“, – pasakojo prekės ženklą „Manilla“ įkūrusi moteris.

Rūta atskleidė, kad viena pagrindinių jos komandos propaguojamų vertybių – tvarumas ir ekologija, o visai neseniai ji įsigijo ir didžiulį pastatą, kuriame bus kuriama jos kosmetika.

„Norime vystyti tvarų verslą visomis kryptimis. Tai ne tik pačių žaliavų tvarumas, bet ir, pavyzdžiui, elektros energijos suvartojimas. Šiais laikais mūsų valstybė jau eina link atsinaujinančių elektros energijos šaltinių naudojimo ir tai labai džiugu.

Mes dabar įsigijome milžinišką pastatą ir, kadangi jis jau mūsų, nebereikia nuomotis, labai smagu, kad dabar galime įdieginėti tokius inovatyvius sprendimus, kaip saulės jėgainių ant stogo pasistatymas, kuris generuos 70 kilovatų (kW) energijos“, – džiaugėsi laidos pašnekovė.

Pasak jos, renkantis neekologiškas kūno priežiūros priemones vienu galvos plovimo metu mikroplastikais užteršiame vidutiniškai net 200 l vandens.

Daugiau laidos pašnekovės pastebėjimų apie ekologišką kosmetiką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 11:30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
M
Mari
2021-04-10 18:01:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kieta moteriška ir plikom rankom jos taip lengvai nepaimsi.Šaunuolė,sekmės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų