Lietuvos rinktinė tęsia pasirengimą FIBA Olimpinės atrankos turnyrui. Antradienį lietuviai stojo į kovą prieš Sergejaus Bazarevičiaus vadovaujamą Rusijos rinktinę. Antrosiose rinktinės pasiruošimo rungtynėse ekipos strategas Darius Maskoliūnas pirmąkart aikštėje išbandė aukštaūgių Jono Valančiūno ir Domanto Sabonio tandemą.

Lietuviai vien per pirmąją rungtynių dalį padarė 13 klaidų, strigo atakų organizavimas prieš varžovų dvigubą gynybą.

Minutinių pertraukėlių metu vyriausiasis rinktinės treneris liko nepatenkintas grubiomis gynėjų klaidomis ir prašė labiau išnaudoti priekinę liniją.

„Labai daug chaoso ir panikos, ei. Visa ramybė turi ateiti nuo tavęs Lukai, įžaidėjo. Jie žaidžia žemu penketu, mums reikia išnaudoti Joncę“, – įžaidėjui Lukui Lekavičiui pastabų turėjo rinktinės strategas.

Lietuva šioms rungtynėms registravo vis sparčiau kojos traumą į šoną vejantį Mantą Kalnietį. Ant suolo šį kartą D. Maskoliūno sprendimu liko Regimantas Miniotas ir Arnas Butkevičius, o aikštėje taip ir nepasirodė Martynas Sedekerskis.

Rungtynes rezultatu 78:61 laimėjo Lietuvos rinktinė ir pasirengimo cikle įsirašė antrąją pergalę.

Prieš tai D. Maskoliūno auklėtiniai įveikė Dominikos Respublikos krepšininkus – 95:62.