Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

2021 metų M.A.M.A. apdovanojimų metu muzikos pasaulio atstovai pagerbdami Lietuvai dailiajame čiuožime atstovauti norėjusią Alison Reed įkando prezidentui Gitanui Nausėdai, kuris nesutiko merginai suteikti Lietuvos pilietybės. 

2021 metų M.A.M.A. apdovanojimų metu muzikos pasaulio atstovai pagerbdami Lietuvai dailiajame čiuožime atstovauti norėjusią Alison Reed įkando prezidentui Gitanui Nausėdai, kuris nesutiko merginai suteikti Lietuvos pilietybės. 

REKLAMA

Apdovanojimų vedėja Justė Arlauskaitė–Jazzu pristatydama nominaciją „Metų proveržis“ prakalbo apie dailiojo čiuožimo atstovę.

„Labai apmaudu ir skaudu, kai „kai kas“ nesupranta ir mūsų talentus, deja, stabdo. Nestabdykite vieni kitų, palaikykime vieni kitų talentus ir taip garsinkime Lietuvos vardą.

Šią nominaciją paskelbti kviečiu ryškiausią proveržį dailiajame čiuožime padariusią porą – tai yra Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius“, – kalbėjo apdovanojimų vedėja.

Ant scenos užlipęs Saulius Ambrulevičius taip pat neslėpė nusivylimo, kad negali atstovauti Lietuvai Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse.

REKLAMA

„Didžiulė garbė būti šiame didžiausiame Lietuvos muzikos apdovanojimų renginyje ir jaustis pilnaverte Lietuvos dalimi. Visą laiką dalyvaujant varžybose mes stengiamės kuo garsiau ir kuo garbingiau atstovauti Lietuvai varžantis tarp stipriausių pasaulio porų.

Norėjome tai padaryti šiais metais ir olimpinėse žaidynėse, tačiau tai nepavyko. Gaila, gal pavyks kitą kartą“, – sakė A. Ambrulevičius.

Lietuvos pilietybė išimties tvarka dailiojo čiuožimo atstovei Allison Reed nebuvo nesuteikta jai neįrodžius ypatingų nuopelnų būtent Lietuvai, ankščiau teigė prezidento atstovas spaudai Ridas Jasiulionis.

M.A.M.A. saugumo priemonės: 

Šiais metais, organizuojant ceremoniją kaip renginį, M.A.M.A. apdovanojimų organizatoriai ėmėsi svarbiausių priemonių, užtikrinančių visų dalyvių ir žiūrovų saugumą arenoje. Dar prieš apdovanojimus, dėl sklandaus bendradarbiavimo, organizatoriai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovais.

REKLAMA
REKLAMA

Muzikos apdovanojimams M.A.M.A. 2021 organizatoriai parengė specialų planą, kuris leistų užtikrinti saugumą arenoje repeticijų bei renginio metu. Atsižvelgiant į pandeminę situaciją bei teisės aktus, M.A.M.A. atstovai be visiems renginiams galiojančių saugumo priemonių, tokių, kaip griežtas galimybių paso tikrinimas, patekimas į areną tik su ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratoriumi, saugių atstumų užtikrinimas, įspėjamųjų ženklų įrengimas, informacinių garso takelių transliavimas, draudimas salėje vartoti gėrimus ar valgyti, ėmėsi ir papildomų priemonių. 

Bendradarbiaujant su klinika „UnaVita“ patenkant į areną tikrinami ne tik galimybių pasai, bet ir visiems apdovanojimų programos dalyviams bei personalui atlikti greitieji COVID-19 testai. Taip pat arenoje renginio metu dirba apmokyta savanorių komanda, kuri įspės žiūrovus bei dalyvius apie respiratorių dėvėjimą bei kitus reikalavimus. 

Visos raudonojo kilimo akimirkos – nuotraukų galerijoje.

REKLAMA
REKLAMA

M.A.M.A. 2021 raudonojo kilimo transliaciją galite stebėti čia: 

Taip pat kviečiame stebėti ir pačius M.A.M.A. apdovanojimus: 

Tapkite svarbiausio muzikinio įvykio liudininkais ir apdovanojimus pasitikite ne ką mažiau įtraukiančioje, vienintelėje tokioje raudonojo kilimo transliacijoje per tv3.lt!

Savo meilę Lietuvai ji iššakė ir pati, tą galite išgirsti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų