REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Įspūdingieji muzikos apdovanojimai M.A.M.A. šiemet nudžiugins ne vieną muzikos entuziastą – šiais metais didžiojoje scenoje pasirodys progresyviosios pop muzikos atlikėja Evgenya Redko. Atlikėja šiemet nominuota net du kartus ir tai laiko didžiausiu įvertinimu.

Įspūdingieji muzikos apdovanojimai M.A.M.A. šiemet nudžiugins ne vieną muzikos entuziastą – šiais metais didžiojoje scenoje pasirodys progresyviosios pop muzikos atlikėja Evgenya Redko. Atlikėja šiemet nominuota net du kartus ir tai laiko didžiausiu įvertinimu.

REKLAMA

Apie nominaciją ir muzikinius pasiekimus Evgenya Redko papasakojo TV3 pokalbyje „Žmonės kalba“.  Visą pokalbį pamatykite vaizdo įraše.

Atlikėja neslepia, kad M.A.M.A. koncertas jai labai svarbus ir laukiamas, kadangi tokioje scenoje kiekvienas atlikėjas svajotų sudainuoti ne vieną savo dainą.  

„Iš tikrųjų tai tikriausiai bus mano pats didžiausias koncertas, todėl jo labai laukiu. Ruošiame pasirodymą su daugiau nei 20 šokėjų. Atliksime kūrinį „Vandenyne“ – tiesa, šiek tiek kitokią jo versiją. Man atrodo, kad man išleidus dainą ne visi suprato, apie ką ta daina, nes kažkuriame interviu manęs paklausė, ar tai yra daina apie meilę ir dviejų žmonių santykius. Tikrai ne.  

Ši daina yra apie mus visus – kokie mes esame panašūs ir kokie skirtingi, kaip panašiai mylime ir pereiname per gyvenimą panašiai. Pasirodymu norisi tą žinutę ir pranešti“, – sako E. Redko.  

REKLAMA
REKLAMA

Jau ir praeiti metai atlikėjai buvo sėkmingi – ji ne tik subūrė gerbėjų ratą, bet ir buvo įvertintas jos sunkus darbas kūryboje. Kaip sako pati Evgenya, ją nuo pat vaikystės lydėjo muzika ir noras kada nors savo kūrybą atskleisti didelėje scenoje.  

REKLAMA

„Muziką kuriu ne dėl apdovanojimų, o dėl savęs – tai mano saviraiškos priemonė, aš be jos negaliu gyventi. Kad juodas darbas būna pastebėtas ir įvertintas yra lyg patvirtinimas, kad eini gera linkme. Iš vaikystės stebint atlikėją Whitney Houston man atėjo noras pasirodyti didelėje scenoje, būti būtent kaip ji.

Pasąmonėje įstrigusi ta mintis labai skatino mane eiti ir daryti tai, ką aš mėgstu ir tuo labai džiaugiuosi“, – šypsosi ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Dėl sveikatos teko stabtelti 

Niekam ne paslaptis, kad judrus ir niekad nesustojantis pramogų pasaulis gali sujaukti ne vieno žmogaus planus. Aktyviai koncertuojanti atlikėja pati pripažino, kad patyrus sunkius nugaros skausmus ji buvo priversta padaryti pauzę nuo koncertų ir kiek atsitraukti nuo greitai bėgančios kasdienybės. 

„Jau praeitais metais po apdovanojimų reikėjo sustoti. Tačiau prieš juos reikėjo su skausmu kovoti, bet su vaistų ir medikų komanda visas skausmas buvo įveiktas. Nugaros problemos dar nėra paliktos praeityje, tačiau dabar aktyviai rengiuosi koncertui sekmadienį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Be pasiruošimo dar kasdien darau pratimus, kurie padeda nervų sistemai. Viską reikia labai apgalvotai daryti ir to neapleisti. Man atrodo, kad kiekvienas žmogus turi gyventi balanse ir save prižiūrėti“, – nuomonę reiškia ji. 

Nepaisant sunkumų, pašnekovė už pasiekimus dėkoja ne tik sau, bet ir aplinkiniams žmonėms, kurie jos neapleido ir kartu padėjo įgyvendinti svajonę.  

„Koncertai yra ir didelis fizinis, ir emocinis krūvis, bet tai yra tai, ką aš labai myliu daryti. Man tai suteikia labai daug malonumo. Labai vertinu savo situaciją ir tai, ką aš galiu padaryti. Prie manęs prisijungia nuostabūs žmonės, kurie vertina tai, ką aš darau. Mane labiausiai motyvuoja tie projektai, kuriuos aš išpildau, žmonės, kurie susiburia aplink mane. Tie visi išgyvenimai, kuriuos tenka patirti ir darbas su savo komanda man yra vertingiausi“, – šypsosi ji.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų