• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Panašu, kad bent jau vilniečiai, itin nusiteikę švęsti Valentino dieną. Kai kuriose restoranuose vietas tautiečiai iššlavė vos per keletą dienų, o už vakarienę dviems negaili sumokėti ir daugiau nei pusantro šimto eurų.

Panašu, kad bent jau vilniečiai, itin nusiteikę švęsti Valentino dieną. Kai kuriose restoranuose vietas tautiečiai iššlavė vos per keletą dienų, o už vakarienę dviems negaili sumokėti ir daugiau nei pusantro šimto eurų.

REKLAMA

Tiesa, įsimylėjėliai eis ne tik vakarieniauti, džiugins viens kitą ir dovanomis – moterys mieliau vyrams perka apatinį trikotažą, o štai mylimosios gaus brangių dovanų – ir telefonų, ir robotų siurblių. Tačiau lietuviai myli ne tik praktiškai –  Valentino vakarą aistras žadins ir parnešę dovanas iš sekso prekių parduotuvės.

Anties filė su batatų piure, salierų koše, vyno padažu – vienas iš 5 degustacinės vakarienės patiekalų kavinėje „Riverside“ Panevėžyje. Tokia Valentino dienos vakarienė asmeniui kainuos 39 eurus.

„Man romantika, meilė iškart asocijuojasi su šokoladu, su jūros gerybėm, su antim, su mėsyte, tai šitą, realiai daug ką ir perkelsiu į degustaciją“, – sako „Riverside“ vyriausiasis šefas Emilis Skurdenis.

REKLAMA
REKLAMA

Restoranas gali priimti 70 svečių. Vos paskelbus rezervaciją Valentino dienai, per porą dienų laisvu vietų neliko. Žmonės vis dar skambina ir ieško vietų šventiniam vakarui.

REKLAMA

„Tie paklydėliai, kur būna paskutinę akimirką, tai taip ir būna“, – kalba E. Skurdenis.

O prabangaus Vilniuje esančio viešbučio „Pacai“ virtuvėje ruošiamas tartaras, bet rytojaus vakarą bus tiekiama žuvies ir jūros gėrybių 7 patiekalų degustacinė vakarienė. Jos kaina kartu su gėrimais – 80 eurų asmeniui. Vietas žmonės iššlavė jau prieš savaitę.

„Islandiška skry menkė. Tai yra tokia menkė, kurios sezonas yra labai trumpas, tik tai apie vieną mėnesį galima paragauti šios žuvies. Taip pat, tarkim, mūsų meniu žvaigždė“, – tvirtina „Pacai“ vadovė Rūta Pulkauninkaitė-Mackė.

REKLAMA
REKLAMA

850 eurų kainuojantis kambarys Valentino nakčiai taip pat užsakytas. Tiesa, pigesniu Valentino dienos pasiūlymu, kur nakvynė dviems su pusryčiais atsieitų apie 180 eurų, susigundė ne visi.

„Nesame pilnai išsipardavę. Aukštesnės kategorijos jau nebeturime, bet vidutinės, žemesnės dar kambariukų turime“, – sako R. Pulkauninkaitė-Mackė. 

O kaip gi klaipėdiečiai švęs Valentino dieną ir ką dovanos savo mylimiesiems? Štai, ką sako žmonės:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Į pasimatymą eisiu.“

„Intymi dovana? – Ne, visiškai tokia paprasta, praktiška, žemiška dovana."

„Pyragą iškepsiu. – Kokį? – Keksą savo firminį.“

„O manasis ką dovanos, nežinau. – Rytoj sužinosit. O ko tikitės? – Tikriausiai gėlių. Daugiau kaip visada.“

„Gali duoti laimę ten, gyvenimo nuotykius ir neateinančią ateitį, nes visi mes žadam, bet nieko negalim. O aš kaip neturiu laimės, tai Valentino dienos dažniausiai nešvenčiu. Švenčių kovo 11, nes mano gimtadienis.“

REKLAMA

„Ką dovanosit Valentinui? – Meilę.“

O elektroninės parduotuvės pigu.lt duomenys rodo, kad  moterys vyrams šiemet dovanos apatinį trikotažą, pavyzdžiui, kojines su širdelėmis ir kosmetiką, o vyrai moteris stebins daug brangesnėmis ir labiau praktiškomis dovanomis.

„Daugiau negu 100 procentų padidėjo pardavimai mobiliųjų telefonų, išmaniųjų apyrankių, išmaniųjų laikrodžių, taip pat robotų siurblių, tokių prekių, kaip epiliatoriai, plaukų džiovintuvai“, – teigia „Pigu.lt“ atstovas Nerijus Mikalajūnas.

REKLAMA

Tokių prekių pardavimai netgi 30–50 procentų didesni, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Ir, panašu, kad žmonės savo „valentinų“ dovanoms pinigų negaili.

„Sunku palyginti išmaniuosius telefonus su plaukų džiovintuvais, bet vidurkis apie 200, o jeigu šnekant apie tas įprastines dovanas, tai būtų apie 50 eurų“, – sako N. Mikalajūnas.

Ir visgi lietuviai myli ne tik praktiškai. Valentino dieną tautiečiai nusiteikia švęsti ir seksualiai. Į erotikos prekių parduotuvę prieš Valentiną užsuka iki 5 kartų daugiau klientų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Labai labai jaučiasi, kad žmonės yra linkę vat tiesiog pasiduoti tai meilei ir tam malonumui“, – kalba „Aistra“ pardavėja Kristina Brajaitė.

Ir kas gi, anot lietuvių, sužadins aistras Valentino dienos vakarą ir ne tik?

„Ateina vyrai, kurie perka apatinius seksualius savo moterims, kad pasipuošti ir patiems pasigerėti savo moterim. Ir dažniausias turbūt yra irgi preliudijoms, tai būtų masažiniai aliejai arba lubrikantai. Na, ir populiariausias, jeigu ateina kartu, tai vibratoriai poroms“, – tvirtina K. Brajaitė.

Na, o poros savo intymaus gyvenimo paįvairinimui, pasak parduotuvės atstovės, negaili ir 100, ir 200 eurų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų