tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuviai sparčiai graibsto vietas Naujųjų sutiktuvėms restoranuose ir sodybose. Nuo 6 patiekalų vakarienių ir prabangaus šampano purslų iki vakarėlių su gyva muzika iki paryčių. Sodybos kompanijoms gali atsieiti ir pusantro tūkstančio eurų, o vakarienė restorane – nuo 70 iki 600 eurų. 

Lietuviai sparčiai graibsto vietas Naujųjų sutiktuvėms restoranuose ir sodybose. Nuo 6 patiekalų vakarienių ir prabangaus šampano purslų iki vakarėlių su gyva muzika iki paryčių. Sodybos kompanijoms gali atsieiti ir pusantro tūkstančio eurų, o vakarienė restorane – nuo 70 iki 600 eurų. 

REKLAMA

Gyventojai pasakoja, kur sutiks Naujuosius:

„Kur sutiksite Naujus? – Namuose, kur gi mes galim švęsti naujus metus? – O restorane, pavyzdžiui? –Koks restoranas? Pinigų nėra, baigėsi pinigai, viską pravalgėm per šventes.“

„Namuose, tradiciškai. Jaunimui duosim atsipalaiduot, o patys su anūku pabūsim.“

„Nu dar nenusprendęs, bet visko gali būt.“

„Galvoju užsisakyt gal kur nors“

„Norisi kaip tik namo, viskas namie, šventės su artimaisiais.“

Tačiau ne visi naujuosius sutiks namuose. Kai kurie renkasi ir prabangias Vilas, kaip štai vila Byliškėse, Prienų rajone. Naujuosius šiemet sutikti galima už 200 eurų asmeniui. Ten telpa 200 žmonių ir beveik visos vietos jau išpirktos. 

„Darome paketą – viskas įskaičiuota, pradedant maitinimu, baigiant pilna programa“, – sako „Grand Villa“ direktorius Paulius Arasimavičius.

REKLAMA

Paruošė naujametinį meniu, kuris susidės iš starterių, karštųjų patiekalų ir pilno furšetinio stalo, maistas nebus ribojamas, bus tiek, kiek jo reikia. Taip pat svečių lauks gyva muzika, vedėjas, animatoriai vaikams ir fotografas. 

REKLAMA

„Taip pat turime pasamdę didelę baltą mešką, kuri pasitiks mūsų vakaro svečius“, – sako P. Arasimavičius.

Vilos savininkas sako, kad be šios Vilos, nuomoja dar dvi mažesnes Vilas žmonėms, kurie vakarėlius išsinuomovę pasidaro patys. Šiemet abi Vilas išsinuomavo dar spalį, už 1500 eurų kiekvieną.

Naujametinę šventę siūlo ir vienas žymus sostinės restoranas su dviem filialais prie Katedros ir prie Seimo. Kiekviename iš restoranų švęsti galės iki 80 žmonių. 

REKLAMA

Stebuklai svečius stebins 6 patiekalų vakariene ir koncertu, kuris tęsis iki 1 nakties. 

„Savo svečiams siūlysime 6 patiekalų degustacinę vakarienę, kurią pradėsime su austrėmis, šampanu, ragausime foi de gras ir kitus patiekalus. Vėlyvos vakarienės metu svečius džiuginsime gyva muzika“, – kalba „Stebuklų“ vadovė Inidė Blažytė.

Vakarienės kaina skiriasi nuo vietos ir laiko, svyruoja nuo 100 iki 250 eurų. Vakarienės kaina svyruoja nuo 150 iki 300 eurų. Daugiau nei pusę pasiūlymų jau išpirko. 

REKLAMA
REKLAMA

O štai vienas seniausių Lietuvos restoranų Agotos gryčia siūlo naujuosius sutikti triukšmingai – su visiems žinomais muzikos hitais iki paryčių bei gausiomis vaišėmis.

„Pagrindas yra gyva muzika iki ryto, tai kas nori pasišokti, tą kviečiam daryti pas mus. O į meniu visą įeina 3 patiekalų vakarienė – salotos, karšta užkandėlė, karštas patiekalas, gaivus ir alkoholinis gėrimas dviem“, – sako „Agotos gryčios“ direktorius Egidijus Petrauskas.

REKLAMA

Muzikantai gyvi, siurprizas – Kalėdų senelis po naujųjų metų.  Anot Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentės, Naujųjų sutikimas restoranuose – populiarėjanti tarp lietuvių tendencija. 

„Naujiem metam, tai aišku, populiariausia yra SPA viešbučiai ir viešbučiai kurortuose, kai žmonės važiuoja su vaikais, planuoja ir ilgiau pasilikti, ir procedūrų. Viešbučiai siūlo labai platų spektrą ir vakarienei pačiai, gali būt ir restorane, ir su programa, ir su patiekalais“, – komentuoja asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė.

REKLAMA

Šiškauskienė pažymi, kad ir pasirinkimas ir kainų spektras labai platus. 

„Kainos labai įvairios, pradedant nuo 70 eurų, nuo 600 su viršum, priklausomai nuo vakarienės, programos, žvaigždžių viešbučio“, – teigia E. Šiškauskienė.

Anot Šiškauskienės, vietas labai greitai graibsto, tad norintiems šventę sutikti ne namie, reikėtų paskubėti, nes jau po kelių dienų vietų gali tiesiog nebelikti niekur. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų