Tokijuje vykstančiose vasaros olimpinėse žaidynėse medalių iškovoti nepavyko Latvijos tinklininkėms Anastasijai Kravčenokai ir Tinai Graudinai.

Penktadienį mažajame finale latvės per 44 minutes 0:2 (19:21, 15:21) pralaimėjo šveicarėms Anouk Verge-Depre ir Joanai Heidrich. Tai buvo jau trečia šveicarių pergalė prieš latves iš tiek pat galimų. Latvės epizodiškai pirmavo pačioje mačo pradžioje (2:0). Šveicarės netrukus persvėrė rezultatą (3:2). Latvės dar kurį laiką nepaleido varžovių į priekį (5:5, 7:7, 8:8), bet nuo seto vidurio nė karto nebuvo bent išlyginusios rezultato. Antrajame sete šveicarių pranašumas buvo dar didesnis.

Ten lygus rezultatas buvo tik pačioje seto pradžioje (1:1), o visą likusią seto dalį pirmavo A.Verge-Depre ir J.Heidrich. Auksą iškovojo amerikietės April Ross ir Alix Klineman. Jos per 43 minutes 2:0 (21:15, 21:16) pranoko Australijos atstoves Mariafę Artacho del Solar ir Taliquą Clancy.

Šeštadienį dėl medalių kovos ir Latvijos vyrai. Martinas Plavinis ir Edgaras Točis mažajame finale susitiks su katariečiais Cherifu Younousse ir Ahmedu Tijanu. Poros favoritais yra laikomi katariečiai, laimėję 2 iš 3 tarpusavio dvikovų.

Latvių kovą mažajame finale žiūrėkite straipsnio pradžioje.