Tokijo olimpiadoje aukso medalius moterų badmintono dvejetų varžybose iškovojusios Indonezijos sportininkės Greysia Polii ir Apriyani Rahayu gimtinėje sulaukė įvairiausių apdovanojimų.

Šalies vyriausybė iš karto paskelbė, kad olimpinėms čempionėms skirs 5 mlrd. Indonezijos rupijų premiją (maždaug 294 tūkst. eurų).

Tuo tarpu gimtasis A.Rahayu miestas nusprendė pamaloninti čempionę ne visai įprastais prizais. Pranešama, kad A.Rahayu gavo naują namą ir...5 karves. Negana to, mėsos kukulių kioskų tinklas pranešė, kad abiems žaidėjoms padovanos po vieną kioską.

Indonezijos sportininkės olimpiados finale 21:19, 21:15 nugalėjo kines Chen Qingchen ir Jią Yifan, o daugiausiai internautų dėmesio sulaukė vienas šio mačo epizodas, kai G.Polii pačiame įkarštyje, nesustabdžius žaidimo, nubėgo pasikeisti raketę ir su partnere vis tiek laimėjo tą tašką. Tas epizodas tapo ir internautų pokštų objektu.

Indonezijos sportininkės 2018 m. ir 2019 m. kartu laimėjo pasaulio čempionato bronzos medalius, o olimpinėmis prizininkėmis tapo pirmą kartą.